קנו את המכונית הקלאסית שלכם בבטחה באופן מקוון | צרו איתנו קשר באמצעות דואר אלקטרוני או טלפון | בשל תקנות covid-19 אולם התצוגה שלנו פתוח בתיאום מראש בלבד

Bouwjaren1955 יגואר XK140 דרופייד קופה

בעוד שהוא נראה כמעט זהה לקודמו, ה- XK120, היו כמה שינויים ברורים שיכולים לעזור לקונים להבדיל בין דגמי 2. ראשית, 1955 יגואר XK140 Drophead Coupe יציע פגושים גדולים יותר וסורג כבד יותר. שנית, פנים הבקתה הורחב. זו הייתה גם הפעם הראשונה שמציעים סגנון גוף להמרה את דרופיד קופה שתפעל לצד דגמי ה- Roadster ו- FHC. היגוי מתלים ואביזרים משופרים, מתלים טובים יותר ובולמי זעזועים טלסקופיים הפכו את יגנואר XK1955 ל- 140 לתענוג אמיתי לנהוג. בין שאתה שוקל יגואר XK140 דרופייד קופה כנהג מדי פעם, פרויקט השיקום הבא שלך או כמכונית באולם התצוגה, תן לצוות ב- ER Classics להיות המדריך שלך!

מחפשים לרכוש יגואר קלאסי?

חשוב לזכור שמכוניות אלה בנות יותר מ- 50, כך שיהיו להן פגמים ופגמים. אלא אם כן אתה מחפש מכונית מקורית במצב מנטה או משוחזר לחלוטין, המטרה שלך תמיד צריכה להיות למצוא את המצב הטוב ביותר ואת יגואר XK140 השלם ביותר שאתה יכול להרשות לעצמך. עבור דגם ה- 1955 יגואר XK140 DHC, הקפד גם לבדוק את מצב ראש הבד המצופה. אלה רק כמה טיפים שמציעים ER Classics. למידע נוסף על 1955 יגואר XK140 Drophead Coupe, ER Classics Holland מברכת אותך ליצור קשר עוד היום או לעצור ליד אולם התצוגה שלהם. מדגמי אולם תצוגה לפרויקטים של שיקום של ה- XK140, ER Classics יכול לסייע לכם במציאת הדגם הטוב ביותר שיתאים לצרכים שלכם. עיין במלאי שלנו לצפייה בדגמים הנוכחיים ופנה אלינו עוד היום למידע נוסף!

מכוניות קלאסיות של יגואר למכירה