30 במאי (Corpus Christi) אולם תצוגה פתוח - יום ראשון 2 ביוני מכוניות וקפה ואולם תצוגה פתוח במיוחד (10:00-14:00)
  • חזור לסקירה כללית

מחפשים חלקי רכב קלאסיים? כאן תוכלו למצוא את כל מה שאתם צריכים לדעת!

אם ברשותך מכונית קלאסית, או אם לפעמים אתה מתעסק בזה, ללא ספק תזדקק לחלקים. עם זאת, לעתים קרובות מזלזל ברכישת חלקי רכב קלאסיים. עם כל המשאבים והערוצים הקיימים כיום, זה יכול לפעמים לגרום לבלבול. על מנת לספק לכם כחובבי מכוניות קלאסיות את השירות הטוב ביותר האפשרי, E&R Classics יצרה סביבת חלקי חילוף לרכב קלאסית אמיתית. בעמוד זה אנו מספקים הסבר מפורט על עולם חלקי הרכב הקלאסיים וכל מה שנלווה אליו.

מתי קונים חלקי רכב קלאסיים?

חלקים לקלאסיקה האהובה שלך, שכמובן חשובים מאוד בכדי לשמור על החזקה הגאה שלך במצב מעולה. בדיוק כמו מכונית חדשה, גם רכב קלאסי צריך לתחזק כראוי. כמובן שזה תלוי באינטנסיביות ובאיזה אופן אתה משתמש בקלאסיקה שלך. האם אתה משתמש בו לנסיעה קצרה או שאתה מתכוון לנסוע איתו? האם הקלאסיקה חייבת להופיע ולהצליח לנסוע מהר או שאתה יוצא לסיור שקט עם מועדון כמה פעמים בשנה? כל אלה יש לזכור כשמחפשים חלקי רכב קלאסיים.

היכן אוכל למצוא חלקי חילוף קלאסיים לרכב?

חובבי מכוניות קלאסיות נהנים לעתים קרובות מחיפו ירידי מסחר המחפשים את החלק החסר הזה. במקרה זה, ישנם מספר רב של אירועי מכוניות קלאסיות וירידים בהם, בנוסף לצפייה בקלאסיקות יפות, ניתן לרכוש גם חלקים חדשים ויד שנייה. אבל זה יכול פשוט לקרות שאתה רוצה לנהוג בסוף השבוע ושהחלק פשוט נשבר. בזמנים כאלה לעתים קרובות תתחיל לחפש חלקים ברשת. כיום ישנן חנויות אינטרנט רבות עם מומחים המתמקדים כולה בתיקי הוותיקים.

כמה עולים חלקי רכב קלאסיים?

מחירם של חלקי רכב קלאסיים יכול להשתנות מאוד. לדוגמא, האם יש לך חיפושית פולקסווגן בה יוצרו מיליונים או שאתה נוהג באוסטין הילי בלעדית. אתה יכול לדמיין שחלקים לחיפושית פולקסווגן הרבה יותר קלים להשגה ולכן מחירם שונה מהחלקים לאוסטין הילי. בהזמנת חלקי חילוף לרכבים קלאסיים באופן מקוון, תוכלו להשוות בקלות ספקים שונים ולהעריך אותם על יחס מחיר-איכות. אם תבחר בחלקי רכב קלאסיים יד שנייה עם סימני בלאי קלים, זה יכול גם לעשות את ההבדל במחיר.

איזה סוג של חלקי רכב קלאסיים זמין?

אין מותג מכוניות קלאסי זהה. יש קלאסיקות מבחינה טכנית פחות מורכבות מאחרות. דוגמאות לחלקים יכולים לכלול אטמים, דיסקי בלמים, רפידות בלם, משאבת מים, רדיאטור ועוד. אתה יכול גם לחשוב על חלקים אופטיים כגון רצועות דקורטיביות, מראות, פגושים, למשל, חלונות. ואז יש הבדל בחלקים ספציפיים למותג או בחלקים אוניברסליים. חשבו למשל על מערכות דלק אוניברסליות, מנורות מסוימות או דברים אחרים.

עבור אילו מותגים של מכוניות קלאסיות קיימים חלקים?

חלקים זמינים לכל מותג של מכוניות קלאסיות. של מותגים בלעדיים כגון Jaguar E סוג, אוסטין הילי או רולס רויס ​​לחלקים עבור מיני, פולקסווגן חיפושית, MGB או Triumph אִשָׁה רַתחָנִית. לאור הפופולריות הרבה של תחביב המכונית הקלאסית, חלקים זמינים לכל המותגים והסוגים. עם כל חנויות האינטרנט שקיימות היום, הזמנת חלקי מכוניות קלאסיים הופכת לקלה וקלה יותר.

כיצד אוכל לקנות חלקים לרכב הקלאסי שלי?

קניית חלקים יכולה להיעשות בדרכים שונות: באתר אצל מומחה לרכב קלאסי, ביריד או במהלך אירוע. היתרון בכך הוא שאתה יכול לשאול שאלות על המוצרים במקום ולנהל משא ומתן על המחיר. ברוב המקרים, רכישת חלקים בימינו מתבצעת באופן מקוון. תוכלו לסנן בקלות לפי מותג וסוג מכוניות קלאסיות ואת החלקים הדרושים לכם בחנות אינטרנט לחלקי רכב קלאסיים. אתה יכול לעשות מחקר מהבית, להשוות מומחים ואז להעביר את החלקים לביתך.

האם אוכל להחליף חלקי מכוניתי הקלאסיים בעצמי?

התעסקות במכוניות קלאסיות היא לעתים קרובות חלק גדול מהתחביב. יש אפילו כמה חובבים שמבצעים שחזור מלא בעצמם. עם זאת, לא כולם נוחים באותה מידה, ולכן כדאי לשקול מראש אם אתה יכול להחליף את החלקים בעצמך או אם אתה מבצע מיקור חוץ זה למומחה. לעיתים קרובות ישנם סרטוני הדרכה ומאמרים רבים אודות ביצוע תחזוקה קלה כמו החלפת נפט או תאורה חדשה. בעבודות מסובכות יותר כמו החלפת דיסקי בלמים, לרוב עדיף שמומחה יעשה זאת.

חלקי רכב קלאסיים חדשים או יד שנייה

בעת קניית חלקי חילוף לרכבים קלאסיים יש לעיתים הבחירה בין חלקים חדשים או משומשים. חלקים מתכלים כגון צינורות, אטמים וגומיות הם לרוב חדשים. לדוגמא, אם אתם מחפשים תיבת הילוכים משופצת למכונית הבריטית קלאסית שלכם, לרוב תקבלו חלקי רכב קלאסיים יד שנייה, פשוט משום שלא מיוצרים עוד חלקי רכב קלאסיים חדשים של מותגים מסוימים. כשאתם קונים חלקי יד שנייה, יש תמיד לברר היטב את ההיסטוריה שלהם. לעתים קרובות חלקים משומשים יכולים להיות טובים כמו חלקים חדשים, כל עוד הם לא נפגעים.

חלקים לקלאסיקות אמריקאיות, אירופיות או בריטיות

בנוסף למותגים וסוגים שונים של קלאסיקות, יש גם הבדל גדול בחלקים, בין אם מדובר במכונית קלאסית אמריקאית, אירופאית או אנגלית. במדינות מסוימות פשוט יש מוניטין של איכות פחותה מאחרות. כמו כן יש לזכור כי נעשה שימוש ביחידות מדידה שונות למדינה. לדוגמא, מותגים מסוימים מודדים עם אינץ 'ואחרים עם סנטימטרים. יכול לקרות שאתה מזמין חלקים שאינם מתאימים לכלים שלך.

האם אתה מוכן להזמין חלקי חילוף לרכב קלאסי?

ב- E&R Classics אנו עושים הכל כדי לשמור על תחביב הרכב הקלאסי בצורה הטובה ביותר. אנו מקווים כי לאחר קריאת מידע זה אתה מודע לחלוטין לכל מה שקשור לחלקי רכב קלאסיים.

סקירה של מומחים שונים לחלקי רכב קלאסיים

להלן ערכנו סקירה של מותגי הרכב הקלאסי הנפוצים ביותר. כאשר תלחץ על אחד מסמלי הלוגו של המותג, תועבר לדף עם כל המידע על חלקים ממותג זה וסוגים קשורים. אנו מציגים בפניכם גם מספר ספקים המתמחים לחלוטין במותג הרלוונטי.