קנו את המכונית הקלאסית שלכם בבטחה באופן מקוון | צרו איתנו קשר באמצעות דואר אלקטרוני או טלפון | בשל תקנות covid-19 אולם התצוגה שלנו פתוח בתיאום מראש בלבד

Bouwjaren1954 יגואר XK120 Roadster

1954 יגואר XK120 Roadster היה פופולרי בקרב הקונים. מציעים ראש בד קל משקל ומסכי צד ניתנים שניתנים לשטח מחוץ לטווח הראייה מאחורי המושבים. ניתן היה להסיר את השמשה הקדמית או להרכיב מסכי אוויר. הבנייה בסגנון מכוניות המירוץ, בשילוב עם יגוארים שהוכרה בהצלחות מירוץ במהלך תקופה זו, הפכו את הרודסטר לפופולרי ביותר במערך XK120. לאורך כל ההפקה, יגואר שיחררה יחידות 12078 XK120. כשמסתכלים על תמונות של 1954 יגואר רודסטר או רואים אותה באופן אישי, קל להבין מדוע כל כך הרבה קנאים של יגואר עדיין אוהבים את המכונית הזו.

מחפשים לרכוש יגואר קלאסי?

ה- 1954 יגואר XK120 Roadster, הוא אחת המכוניות הקלאסיות ביותר בקרב חובבי יגואר. להלן מספר טיפים שכדאי לקחת בחשבון. ראשית, הקפידו לבצע מחקר נכון כדי לבדוק את המקוריות של כל מכונית שתחשבו. זה כולל בדיקת צד 3rd, התאמת מספרי השלדה והמנוע וצפייה בקבלות או בתיעוד על כל עבודות שיקום. בצע תמיד בדיקה יסודית לצורך תיקון חלודה או לוח גוף. לטיפים נוספים ל- 1954 יגואר XK120 Roadster, ER Classics מעודד אתכם לסייר באתר שלהם ולפנות אליהם בכל שאלה שיש לכם.

מכוניות קלאסיות של יגואר למכירה