קנו את המכונית הקלאסית שלכם בבטחה באופן מקוון | צרו איתנו קשר באמצעות דואר אלקטרוני או טלפון | בשל תקנות covid-19 אולם התצוגה שלנו פתוח בתיאום מראש בלבד

Bouwjaren1954 יגואר XK140 דרופייד קופה

במהלך 1954, יגואר תשחרר את הדור ה- 2nd של קו ה- XK הפופולרי שלו, יגואר XK140. חדש עבור 1954 יהיה שחרורו של סגנון הגוף של דרופיד קופה, זה יהיה הגג נפתח האמיתי הראשון בקו ה- XK. כשהוא פועל לצד ה- Roadster וה- Fixed Head Coupe, ה- 1954 יגואר XK140 Drophead Coupe מילא נישה בשוק עבור אותם קונים שרצו חוויה אמיתית תחת כיפת השמיים. אם אתה חושב לקנות DHN 1954 XK140, הצוות ב- ER Classics עומד מוכן לעזור לך למצוא את ההתאמה המושלמת.

מחפשים לרכוש יגואר קלאסי?

1954 יגואר החדש XK140 דרופייד קופה הציע כעת מרווח רגליים מוגבר ויותר מקום למושבים האחוריים, גם כאשר דרופיד קופה היה בראש המעלה. מכיוון שמדובר במכונית תחת כיפת השמיים, תגלה שגרסאות ה- DHC בדרך כלל מעט יותר קשוחות סביב הקצוות מאשר FHC. נסה תמיד למצוא את הדוגמא השלמה ביותר שתוכל למצוא. עם הקלאסיקות הייחודיות הללו, עדיף שתקביב את המכונית במסיבה 3rd. ER Classics היא סוכנות רכב קלאסית שממוקמת בהולנד המתמחה ברכישה ומכירה של מכוניות קלאסיות.

מכוניות קלאסיות של יגואר למכירה