קנו את המכונית הקלאסית שלכם בבטחה באופן מקוון | צרו איתנו קשר באמצעות דואר אלקטרוני או טלפון | בשל תקנות covid-19 אולם התצוגה שלנו פתוח בתיאום מראש בלבד

Bouwjaren1956 יגואר XK140 קופה ראש קבוע

יגנואר XK1956 FHC של 140 הוא ייצוג מצוין של העקומות שהיו ייחודיות לעידן הזה של עיצוב מכוניות. באותה תקופה, עיצובי ה- Roadster ו- DHC היו הפופולריים ביותר, אך לאירוע שדרש נסיעה למרחקים ארוכים היה ה- Fixed Head Coupe אלטרנטיבה לעונה של 4, שהייתה למעשה זולה יותר מדגמי ההמרה. מכוניות אלה נועדו בעיקר לשוק בארה"ב, ורוב דגמי יגואר XK140 הנותרים ניתן למצוא כיום בארה"ב. בעוד שרובם כונן מצד שמאל, אין זה נדיר למצוא כמה מכוניות הנעות בימין גם בארה"ב. אם אתם חושבים לרכוש קופה ראש קבוע 1956 יגואר XK140, ER Classics נרגש לספק לכם את הטיפים הבאים.

מחפשים לרכוש יגואר קלאסי?

מדריך לקונים ברכישת 1956 יגואר XK140 FHC חשוב לבצע בדיקה יסודית. במהלך בדיקה זו יש לבדוק את מידת הנזק שנגרם לחלונות ולמסגרת הגוף, כל המכניקה, המקוריות, האותנטיות והשלמות. כמובן שאם אתם רוכשים מכונית לשחזור, הקצבאות שתעניקו לפריטים אלה יהיו שונים. ER Classics בהולנד סייעו לקונים ומוכרים של מכוניות יגואר קלאסיות ולהבין מה הופך את המכוניות הללו לכל כך מיוחדות. הם יכולים לעזור לך למצוא את יגואר XK140 שיתאים לצרכים שלך ויעלה על הציפיות שלך.

מכוניות קלאסיות של יגואר למכירה