27 באפריל (יום המלכים) אולם תצוגה סגור - 1 במאי (יום העבודה) אולם תצוגה פתוח - יום ראשון 5 במאי פתוח במיוחד (10:00-14:00)

Bouwjaren1956 Jaguar קופה ראש קבועה XK140

1956 Jaguar XK140 FHC הוא ייצוג מצוין של הקימורים שהיו ייחודיים לאותו עידן של עיצוב מכוניות. באותה תקופה העיצובים של Roadster ו- DHC היו הפופולריים ביותר, אך לאירוע הדורש נסיעה למרחקים ארוכים, ה- Fixed Head Coupe הייתה חלופה של 4 עונות, שבעצם הייתה זולה יותר מאשר דגמי ההמרה. מכוניות אלה נועדו בעיקר לשוק ארה"ב, ורוב הנותרות Jaguar כיום ניתן למצוא דגמי XK140 בארה"ב. בעוד שרובם מונעים ביד שמאל, לא נדיר למצוא כמה מכוניות בעלות יד ימין גם בארה"ב. אם אתה חושב לקנות 1956 Jaguar XK140 קבוע ראש קופה, ER Classics נרגש לספק לך את הטיפים הבאים.

מחפש לרכוש קלאסיקה Jaguar?

מדריך קונים ברכישת 1956 Jaguar XK140 FHC חשוב לבצע בדיקה יסודית. במהלך בדיקה זו בדוק את היקף הפגיעה בחלודה בלוחות הגוף ובמסגרת, כל המכניקה, מקוריות, אותנטיות ושלמות. כמובן, אם אתה רוכש מכונית לשיקום, הקצבאות שתתן לפריטים אלה יהיו שונות. ER קלאסיקות בהולנד סייעו לקונים ולמוכרים של קלאסיקה Jaguar מכוניות ולהבין מה מייחד את המכוניות האלה כל כך. הם יכולים לעזור לך למצוא את Jaguar XK140 שיתאים לצרכים שלך ויעלה על הציפיות שלך.

Jaguar מכוניות קלאסיות למכירה