קנו את המכונית הקלאסית שלכם בבטחה באופן מקוון | צרו איתנו קשר באמצעות דואר אלקטרוני או טלפון | בשל תקנות covid-19 אולם התצוגה שלנו פתוח בתיאום מראש בלבד


1955 פורשה 356 טרום א

פורשה 356 טרום A 1955 מציעה את כל ההתקדמות שיגיעו בהופעת הבכורה שלה בשנת 1949. מחפשים את העיצוב הקלאסי של דגמי פורשה 356 המוקדמים ואת חווית מכונית הספורט האירופית? פורשה 1955 Pre-A משנת 356 היא אופציה נהדרת! יש דרך מעניינת לקבוע את קודמותה של 1955 Pre-A משנת 356; סוג חדש של ידית מכסה המנוע הופיע במהלך שנת הדגם הזו. ידית זו גדולה יותר, ארוכה ונושאת את סמל פורשה. לכן, אם אתה רואה גוף פורשה טרום A עם ידית 356A, תדע שאתה מסתכל על דגם פורשה 1955 טרום A משנת 356.

מחפשים לרכוש פורשה קלאסית?

ER Classics מצפה לעזור לך להגשים את חלומות פורשה שלך. הם ממוקמים בוואלוויק, הולנד, והם סוכנות מכוניות קלאסיות הולנדיות הידועות בעסקאות המכוניות הקלאסיות ההוגנות והכנות שלהן, ומספקות טיפים חשובים לקהילת הרכב הקלאסי. הם יכולים לסייע לך במציאת כל דבר, החל ממכוניות שחזור של פורשה ועד דוגמאות בתוליות מוכנות לקונקורס ד'אלגנס. כמו בכל מכונית קלאסית, ER Classics מעודדת בדיקת צד ג 'בכל הרכישות הפוטנציאליות, כמו גם סקירה יסודית של תיעוד הרכב. כמו כן, מכיוון שמכוניות קלאסיות אלו לא קיבלו הגנה מפני חלודה, תמיד כדאי לוודא שאתה מודע לכל נזק חלודה. למידע נוסף על פורשה 3 Pre-A 1955 או לצפייה בדגמים הזמינים במלאי שלנו, אל תהססו לפנות עוד היום ל- ER Classics!

מכוניות פורשה קלאסיות למכירה