קנו את המכונית הקלאסית שלכם בבטחה באופן מקוון | צרו איתנו קשר באמצעות דואר אלקטרוני או טלפון | בשל תקנות covid-19 אולם התצוגה שלנו פתוח בתיאום מראש בלבד


1963 מרצדס בנץ 190SL

הסדרה האחרונה של מרוץ בנץ 1963SL משנת כמעט עשור, מרצדס בנץ 190SL, היא אולי הנדירה ביותר בקו 190SL של מרצדס. למעשה, רק 104 דוגמאות של ה- 190SL ירדו מקומת הייצור בשטוטגרט באותה שנה, כאשר 54 יוצאו לארה"ב ו -50 היו דגמים שאינם אמריקאים. אם אתם מעוניינים לרכוש מכונית קלאסית מרצדס SL משנת 1963 לאוסף הפרטי שלכם, צוות ה- ER Classics יכול לספק לכם טיפים הדרושים לכם בכדי להצליח בחיפושכם. בעוד שאיכות המכוניות הללו הייתה מהשורה הראשונה, יש כמה פגמים בעיצוב ובהנדסה שכדאי להזכיר אם אתם מעוניינים לרכוש מרצדס 190SL. ראשית, בגלל הקונסטרוקציה היחידה שלה, מרצדס 190SL חשופה לחלודה. הקונים צריכים להיות מודעים לבעיות חלודה וברוב המקרים עליהם להתרחק מכל מרצדס 190SL המציג חלודה נרחבת. תיקון לקוי באזורים אם חלודה קיים יכול רק להרכיב את הבעיה, לכן הקפידו על ידע מעמיק לגבי מה שאתם קונים. אזורי הבדיקה כוללים בארות גלגלים, מסילות מסגרת שלדה, רצפות תא מטען ובארות צמיגים רזרביים, ונקודות הרכבה לזרועות הנגררות האחוריות.

מחפשים לרכוש מרצדס קלאסית? 

רכיבים מכניים מקוריים מציעים מבט נוסף על ההיסטוריה של המכונית. שלמות מהווה גורם עלות מרכזי בהוצאה הכוללת של רכישת מרצדס בנץ 190SL 1963, ולכן הקונים צריכים להיות מודעים לכל שחזור או עבודה שנעשתה על המכונית.

מכוניות קלאסיות של מרצדס בנץ למכירה