קנו את המכונית הקלאסית שלכם בבטחה באופן מקוון | צרו איתנו קשר באמצעות דואר אלקטרוני או טלפון | בשל תקנות covid-19 אולם התצוגה שלנו פתוח בתיאום מראש בלבד

Bouwjaren1957 יגואר XK140 קופה ראש קבוע

קופה הראש הקבועה 1957 יגואר XK140 מייצגת את שנת הדגם האחרונה לפני יציאת ה- XK150, שזו תהיה הווריאציה ה- 3rd בקו ה- XK. שינויים חיצוניים כוללים פגושים ברוחב מלא, תוספת פס כרום במרכז אמצעי הברדס הקדמיים והאחוריים ומרחב פנים מוגבר. יגואר XK140, כמו כל דגמי ה- XK, יוצע כרודסטר, DHC ו- FHC. הרודסטר היה הפייבוריט בקרב הקונים והיה מהווה את רוב מכירות יגואר XK140. קופת ה- Drop Head, הציעה לנהגים הגנה טובה יותר מפני האלמנטים. קופת הראש הקבועה, הייתה קופה סגורה אמיתית והציעה לקונים את עונת ה- 4 הראשונה של יגואר XK.

מחפשים לרכוש יגואר קלאסי?

קניית 1957 יגואר XK140 FHC זה מאוד מרגש, כאן תמצאו כמה טיפים. אם אתה קונה גוף לשיקום, חלודה צריכה להיות הדאגה העיקרית שלך. אם למוכרים יש תיעוד, הדבר יכול להוסיף ערך בטווח הרחוק. כמובן שאלו הם רק כמה מהטיפים הרבים שאנו יכולים להציע לכם. ER Classics Holland מברך אותך על גלישה באתר האינטרנט שלהם בכדי ללמוד עוד אודות קופה 1957 יגואר XK140 ראש קבוע.

מכוניות קלאסיות של יגואר למכירה