קנו את המכונית הקלאסית שלכם בבטחה באופן מקוון | צרו איתנו קשר באמצעות דואר אלקטרוני או טלפון | בשל תקנות covid-19 אולם התצוגה שלנו פתוח בתיאום מראש בלבד

Bouwjaren1965 אלפא רומיאו ג'וליה עכביש

עכביש הג'וליה נחשף לראשונה ב- 1962 ושווק כגרסה המעודכנת של עכביש ג'וליייטה. לאלפא רומיאו ג'וליה ספיידר יהיה בעל מנוע 1.6 ליטר ותיבת הילוכים מהירות 5. יוצרו כ- 9250 יחידות של עכביש Alfa Romeo Giulia הרגיל. ה- Giulia Spider Convertible היה זמין גם כ- Veloce, עם ביצועים מוגברים ל- 112hp. רק מכוניות Veloce של 1091 יוצרו. אם אתה חושב לרכוש עכביש 1965 אלפא רומיאו ג'וליה, ER Classics יכול לעזור לך.

מחפשים לרכוש אלפא רומיאו קלאסי?

ה- 1965 אלפא רומיאו ג'וליה עכביש נוטה לנזקי חלודה, ולכן הכי טוב לערוך בדיקת מסיבה 3rd כדי להבטיח שתבינו את מצבה של המכונית. בעלים קודמים לעתים קרובות עושים דברים חריגים בניסיון להשיג ביצועים רבים יותר. שימו לב תמיד לסוגריים ריקים או חוטים שלא הולכים לשום מקום. זה נורמלי למכוניות עכביש בעידן זה לדלוף קצת שמן. עם זאת, כל דבר אחר שדולף כמו נוזל קירור או נוזל בלם אינו תקין. כאשר אתם מוכנים לחקור את המכוניות הקלאסיות של אלפא רומיאו ג'וליה עכביש 1965 העומדות לרשותכם, ER Classics כאן כדי לעזור לכם. עיין במלאי שלהם כדי להציג את המכוניות הקלאסיות שנמצאות כעת באולם התצוגה שלהם.

מכוניות קלאסיות של אלפא רומיאו למכירה