Translated by Google Translate

NL EN US DE FR PL CZ ES PT IT SE HU GR RO SK JP CN AE IL
יום ראשון 1 בנובמבר (כל הקדושים) EXTRA פתוח מ 12: 00-16: 00

מוכרים את המכונית הקלאסית שלך?

מכירה, רכישה ומשלוח של מכוניות קלאסיות

אתה רוצה למכור את המכונית הקלאסית שלך או את האולדטימר, אבל אתה לא רוצה להתמודד עם זרים על מפתן דלתך, שיחות הטלפון הנכנסות, הצופים אך ללא קונים ופשוט הטרחה בכלל. או שאולי עוד לא היה לך מזל שמכרת את המכונית הקלאסית שלך. E&R Classics מספקת את הפיתרון בכל הקשור למכירת המכונית הקלאסית שלך. אנו מתמחים ברכישה, מכירה ושיגור משלוחים של מכוניות ישנות ומכוניות קלאסיות.

הסכם משלוח

מלא את הטופס להלן כדי להציע את המכונית שלך.

+31638603996

מפרטים ליצירת קשר

מפרט רכב

* שדות חובה

רכישת המכונית הקלאסית שלך

בשל המלאי המשתנה במהירות אנו מחפשים כל הזמן מכוניות קלאסיות מעניינות לקנות. אם אתה מעוניין להציע את המכונית הקלאסית שלך או את אוסף המכוניות הקלאסי, מלא את הטופס הזה. תמיד ניצור איתך קשר בחזרה.

מכירת המשלוח של המכונית הקלאסית שלך היא בחינם לחלוטין!

באופן טבעי, תרוויחו יותר כסף על ידי משלוח המכונית הקלאסית שלכם במקום מכירת הרכב הקלאסי שלכם ישירות אלינו. E&R Classics הוא אחד סוחרי הרכב הקלאסיים הגדולים באירופה. אנו מתמקדים בשוק הבינלאומי. אנו מוכרים את המכוניות הקלאסיות שלנו לאנשים פרטיים, לקוחות חוזרים וסוחרי רכב מקומיים ומחוצה לה. ב- 2017 מכרנו מעל 500 מכוניות קלאסיות ללקוחות ב- 21 מדינות שונות.

אנו מוכרים עבורכם את המכונית הקלאסית שלכם. אתה לא משלם שום עמלה! הנוחות והיתרונות:

 1. מקום פנוי במוסך / האחסון שלך.
 2. המכונית הקלאסית שלך תאוחסן בבטחה ויבשה באולם התצוגה שלנו.
 3. כל שעליך לעשות הוא להביא אלינו את המכונית שלך, ללא טרחה נוספת. לחלופין, אנו יכולים גם לאסוף את המכונית במקומך תמורת תשלום.
 4. אתה עושה עסקים עם חברה מוסמכת רשמית (RDW).
 5. המכונית שלך תוצע בשוק בצורה מקצועית על ידי חובבי רכב קלאסיים.
 6. הקונים יכולים לסחור במכוניתם ברכב הקלאסי שלכם ב- E&R Classics. הניסיון מלמד שלקוחות רבים מוכנים לסחור במכוניתם, דבר שברוב המקרים קשה למדי עבור אנשים פרטיים. אפשרות זו מגדילה את הסיכויים ב- 60% שהמכונית הקלאסית שלכם תימכר.
 7. התהליך הניהולי והסדר הכספי מטופלים נכון על ידי E&R Classics.
 8. והכי חשוב, תפיק תועלת באמצעות הרשת הרחבה שלנו של מערכות יחסים עסקיות בינלאומיות ופרסומות ברשת ובמגזינים ברחבי אירופה.

מדוע אמכור את המכונית שלי דרך E&R Classics במקום למכור אותה בעצמי?

כל מכונית קלאסית היא ייחודית. אנו כמומחים יודעים בדיוק להציע את המכונית שלכם וחשוב עוד יותר למי. יכול להיות שהמכונית שלך במדינה שלך לא כל כך פופולרית, אבל פופולרית אפילו יותר בחו"ל. אנו יודעים הכל על כך, בזכות ניסיון רב השנים שלנו כסוחר רכב קלאסי. ידוע כי מחזור המכירות של מכונית קלאסית עשוי להיות ארוך. אינכם צריכים לדאוג לפרסום, למכור, לתקשר עם קונים אפשריים, לפגישות ולהרגיז את ההבטחות הריקות של קונים שיהיו, אנו דואגים לכל זה! אנו דואגים להסדר הכספי ולטיפול ברישיון ללא עלות. על ידי מכירת המכונית הקלאסית שלך דרך E&R Classics, יש סיכוי של 90% המכונית שלך תימכר תוך 6 חודשים.

איך זה עובד?

 1. העבירו את המכונית שלכם במצב נקי ומצוחצח לאולם התצוגה שלנו בוואלוויק. באופן אופציונלי, אנו יכולים גם לאסוף את המכונית במקומך ולנקות אותה וללטש אותה על ידי שטיפת כלים מקצועית (העלויות הן על חשבונך). אנא כלול את כל המסמכים ההיסטוריים יחד עם המכונית.
 2. המומחה שלנו בודק את המכונית ויחד איתך אנו קובעים את הערך.
 3. כאשר שני הצדדים יגיעו להסכמה יתמלא חוזה. יש לך אפשרות לקחת איתך את מסמכי הרכב או להשאיר אותם איתנו במקום שהם יאוחסנו בכספת. כמובן, אתה נשאר הבעלים של המכונית.
 4. המכונית שלך תצטלם ותפורסם באתר שלנו. אנו גם יוצרים תוכנית מכירות לרכב שלך ומפרסמים את המכונית שלך באמצעות פרסומות ואתרי אינטרנט בפנים ומחוצה לה.
 5. כאשר מכירת המכונית הסכום המוסכם יועבר לחשבון הבנק שלך.
 6. אנו מכינים את כל המסמכים לבעלים החדש של המכונית, מסיעים את המכונית במידת הצורך ושולחים אליכם את כתב הוויתור בדואר.

האם יש עלויות במכירת המכונית שלי באמצעות משלוח?

לא, אין עלויות נוספות. אתה נשאר הבעלים של המכונית עד שנמכרה המכונית. במהלך תקופת המשלוח המכונית צריכה להיות מבוטחת על ידך. אם ישים, אתה אחראי לכל עלויות שנגרמו לתיקוני המכונית (למשל מצבר ריק) ו / או חידוש תעודת APK / MOT במהלך תקופת המשלוח. תיקונים יבוצעו רק ברשותכם.

מה הרווחים של E&R ​​Classics?

אנו מפרסמים את המכונית שלך בסכום הגבוה ממחיר המשלוח המוסכם בכדי לכסות עלויות כמו שכר דירה של אולם התצוגה שלנו, עלויות כוח אדם וכו '. זה קל כמו זה!

מלא את הטופס הזה, תמיד ניצור איתך קשר בחזרה.
בהתאם להצעה ולתמחור שלך אנו עשויים להחליט לקנות את המכונית שלך
או להציע לקחת את המכונית שלך למשלוח כדי למכור אותה עבורך.
אנא התקשר אלינו אם יש לך שאלות: + 31 416 751393