יולי ואוגוסט פתוחים כרגיל

Mille Miglia 2026

מכוניות קלאסיות למכירה>

Mille Miglia 2026

ה-Mille Miglia, כפי שהשם מרמז, הוא מרוץ של 1000 מייל דרך איטליה. במהלך ה-Mille Miglia צצים אלגנטיות, טיולים ויחס מעבר לרגיל. הדבר בא לידי ביטוי במיוחד בפאר המכוניות הקלאסיות שמשתתפות בטיול זה. הם צריכים לעמוד בדרישות מחמירות.
במהלך המרוץ תעברו במקומות היפים ביותר באיטליה. זה לא נוגע רק לערים הגדולות כמו רומא, ברשיה, מילאנו מריטימה וצ'רביה, אלא גם הכפרים הציוריים הקטנים לא יישכחו.

מתי יתקיים ה-Mille Miglia 2026?

ה-Mille Miglia מתקיים מדי שנה באמצע יוני. אותו דבר לגבי השנה. הסיור נמשך 4 ימים, במהלכם נוסעים 1000 מייל דרך איטליה היפה, או שם נהנים מכל המכוניות הקלאסיות היפות שעוברות במקום.

Mille Miglia 2026 דמי כניסה

מכיוון שה-Mille Miglia הוא מרוץ ברחבי הארץ, אין כרטיסי כניסה אמיתיים. אתה לא צריך להיכנס לשום שטח. כשאתם באחת הערים שדרכן עוברת ה-Mille Miglia, תוכלו ליהנות בחינם מכל המכוניות הקלאסיות היפות.

חניה ב-Mille Miglia 2026

המירוץ עובר בכל הארץ, כך שתמיד אפשר לראות ממנו משהו. שימו לב שהכבישים יהיו סגורים לרגל המירוץ. אם ברצונכם לצפות במרוץ, מומלץ להגיע בזמן. כשאתה משתתף בעצמך, אתה לא צריך לדאוג איפה המכונית הקלאסית שלך חונה. כל זה מטופל על ידי הארגון.

השתתף ב-Mille Miglia 2026

ב-Mille Miglia יש גם אפשרות להשתתף עם מכונית קלאסית משלך. זה עולה בסביבות 900 יורו. המכונית הקלאסית הזו צריכה לעמוד בתנאים מיוחדים. תוכל לקרוא עוד על כך באתר Mille Miglia.

חופשה ל-Mille Miglia 2026

אם אינכם יכולים להשתתף ב-Mille Miglia בעצמכם, אין זה אומר שאינכם יכולים ליהנות מהטיול. כל מקום בו עובר ה-Mille Miglia נגיש עבורכם. כך עדיין תוכלו ליהנות מכל הפאר של הרכבים שעוברים במקום. כדי לראות את הרכיבה המלאה של ה-Mille Miglia, מומלץ ללון במקומות לינה שונים במקומות לאורך המסלול. כמובן שתוכלו גם לבחור להתארח במקום אחד, כדי שתוכלו ליהנות מהמקום עצמו בנוסף ל-Mille Miglia.