קנו את המכונית הקלאסית שלכם בבטחה באינטרנט | צרו איתנו קשר באמצעות דואר אלקטרוני או טלפון | בשל תקנות covid-19 אולם התצוגה שלנו סגור
עבור למלאי למכור את הרכב שלי

פולקסווגן גולף

פולקסווגן גולף היא מכונית משפחתית קטנה המיוצרת על ידי היצרנית הגרמנית פולקסווגן משנת 1974. גולף מק 1 המקורית שימשה כמחליפה לחיפושית פולקסווגן. הגולף היא הדגם הנמכר ביותר מבית פולקסווגן. בתחילה הייצור של גולף כלל בעיקר דגמי האצ'בק שלוש דלתות. גרסאות נוספות הן האצ'בק 5 דלתות, סטיישן, קבריולה וסדאן.

מכוניות קלאסיות של פולקסווגן למכירה

גולף 1
במאי 1974 שיחררה פולקסווגן את הדור הראשון של גולף כתחליף להנעה קדמית מודרנית עבור חיפושית פולקסווגן. הווריאציות שלאחר מכן כללו את הגולף GTI, גרסת דיזל, גרסת הג'טה לסדאן הנוצ'בק והגולף קבריו. בארצות הברית ובקנדה גולף Mk1 נמכר כארנב פולקסווגן ובמקסיקו כפולקסווגן קאריבה. בין 1984 ל -2009 הופקה בדרום אפריקה גרסת מתיחת פנים של ה- Golf Mk1 בתור גולף הסיטי.

קונים גולף פולקסווגן?

גולף 2
הדור השני של הגולף הגיע בספטמבר 1983. לדגם זה היה בסיס גלגלים גדול יותר ואילו המראה הכללי של הגולף 1 נשמר בצורה מעוגלת יותר. למרות שרוב השווקים המונעים בשמאל כבר היו מצוידים בגולף 2 בסוף 1983, דגם זה לא הגיע לבריטניה רק ​​במרץ 1984. לגולף 2 GTI היה מלכתחילה דלק בנפח 1.8 ליטר עם 8 שסתומים. מנוע הזרקה, ובשנת 1985 נראתה גרסה עם 16 שסתומים. הגולף המונעים בארבע גלגלים הראשונים הגיעו באותה השנה. לא היה דגם קבריולט מבוסס גולף 2; במקום זאת, גולף 1 קבריו נמשך במהלך כל הפקת הייצור של גולף 2.

פולקסווגן גולף

E & R Classics, מומחה המכוניות הקלאסיות של פולקסווגן!

לחץ כאן כדי לראות את המלאי שלנו

מהם היתרונות של קניית מכונית פולקסווגן גולף בחברת ER Classics?
- מבחר נהדר של מכוניות קלאסיות למכירה
- כל המכוניות נבדקות בקפידה על ידי המכונאים בבית המלאכה שלנו
- הליכות MOT, ריתוך ופנים לרכב פולקסווגן גולף שלך
- מכניקת הזקנים המיוחדת שלנו יכולה לדאוג לכל ההליכים
אנו יכולים לדאוג לתיקונים, לתחזוקה ולצרכים המותאמים אישית
- סיור מלא במכונית גולף פולקסווגן שלך
- אנו יכולים לספק את המכונית הקלאסית שלך לכל מדינה אירופאית