קנו את המכונית הקלאסית שלכם בבטחה באופן מקוון | צרו איתנו קשר באמצעות דואר אלקטרוני או טלפון | בשל תקנות covid-19 אולם התצוגה שלנו פתוח בתיאום מראש בלבד
עבור למלאי למכור את הרכב שלי

טריומף TR6

טריומף TR6 (1969–1976) היא מכונית ספורט בריטית בעלת 6 צילינדרים ורב המכר של סדרת ה- TR שנבנתה על ידי טריומף עם סיום הייצור ביולי 1976. מאוחר יותר עלתה ה- TR7 על שיא זה. מתוך 94.619 TR6 המיוצרים, 86.249 יוצאו; רק 8.370 נמכרו בבריטניה.
עבודות הגוף דומות מאוד לזו של הדגם הקודם; Triumph TR5, אך הקצוות הקדמיים והאחוריים היו מרובעים, על פי הדיווחים על סמך חוזה ייעוץ שכלל קרמן. זה נקרא גב בסגנון קם, שהיה נפוץ מאוד במהלך ה- 1970. צורת הגוף הייתה דומה ל- TR4 ו- TR5 למעט האחורי והקדמי.

מכוניות קלאסיות של טריומף למכירה

כל מכוניות הספורט של TR6 מכילות מנועי צילינדר 6 מוטבעים. עבור השוק האמריקאי המנוע היה קרבורט בדיוק כמו מנוע ה- TR250 היחיד בארה"ב. בדומה ל- TR5, גם ה- TR6 הוזרק דלק לשווקים עולמיים אחרים כולל בריטניה, ומכאן ייעוד ה- TR6PI (הזרקת דלק). מערכת הזרקת הדלק המכנית של לוקאס סייעה לשוק הביתי TR6 לייצר 150 כ"ס. מאוחר יותר הופחתה גרסת ה- TR6 שאינה ארה"ב ל- 125 bhp בכדי שיהיה קל יותר לנהוג, ואילו הגרסא האמריקנית המשיכה להיות מאושרת עם גרידא.

קונים טריומף TR6?

ה- TR6 כלל תיבת הילוכים ידנית של 4. יחידת אובר-דרייב אופציונלית הייתה תכונה רצויה מכיוון שהיא נתנה לנהגים הילוכים קרובים לנהיגה אגרסיבית עם אובר-דרייב זמין ב- 2nd, 3rd והעליון העליון בדגמים המוקדמים, ובכל זאת "רגליים ארוכות" לכבישים מהירים פתוחים. ה TR6 כלל גם מתלה אחורי עצמאי למחצה, מתלה אחורי עצמאי, היגוי מתלה ואיבה, גלגלים וצמיגים בגודל 15, שטיח ערימה על רצפות תא המטען / תא המטען, מושבי דלי והשלמה מלאה של מכשור. בלימה נעשתה על ידי בלמי דיסק בחלק הקדמי ובלמי תוף מאחור. קצה מפעל פלדה היה אופציונלי. הקונסטרוקציה של TR6 הייתה מיושנת במהותה: הגופה הוחלפה על מסגרת במקום שהשניים ישולבו במבנה של unibody; לוח המחוונים של TR6 היה מעץ.

ה- TR6 יכול להאיץ מאפס ל- 60 קמ"ש תוך 8,2 שניות ויש לו מהירות עליונה של 120 קמ"ש על פי מגזין Autocar.

טריומף TR6

E & R Classics, מומחה הטריומף שלך למכוניות קלאסיות!

לחץ כאן כדי לראות את המלאי שלנו


מהם היתרונות של קניית מכונית Triumph TR6 בחברת ER Classics?
- מבחר נהדר של מכוניות קלאסיות למכירה
- כל המכוניות נבדקות בקפידה על ידי המכונאים בבית המלאכה שלנו
- הליכות MOT, ריתוך ופנים לרכב Triumph TR6 שלך
- מכניקת הזקנים המיוחדת שלנו יכולה לדאוג לכל ההליכים
אנו יכולים לדאוג לתיקונים, לתחזוקה ולצרכים המותאמים אישית
- הקמה מלאה של מכונית ה- Triumph TR6 שלך
- אנו יכולים לספק את המכונית הקלאסית שלך לכל מדינה אירופאית