קנו את המכונית הקלאסית שלכם בבטחה באופן מקוון | צרו איתנו קשר באמצעות דואר אלקטרוני או טלפון | בשל תקנות covid-19 אולם התצוגה שלנו פתוח בתיאום מראש בלבד
עבור למלאי למכור את הרכב שלי

טריומף TR4

ה- Triumph TR4 (1961) היא מכונית ספורט שנבנתה בבריטניה על ידי חברת Triumph Motor Company. המכונית (קוד בשם "זסט" במהלך הפיתוח) התבססה על המרכב וההינע של מכוניות הספורט הקודמות של TR, אך עם גוף מעוצב בסגנון מישלוטי מודרני. מכוניות 40.253 נבנו במהלך שנות הייצור. ה- TR4 התגלה כמוצלח מאוד והמשיך את הדימוי המחוספס, "שעיר החזה" שהיה לרשות ה- TR הקודמות.

סגנון הגוף החדש של Triumph TR4 הסיר את עיצוב הדלתות הקלאסיות של ה TRs הקודמות כדי לאפשר חלונות מפותלים (במקום וילונות צד פחות נוחים), והאחורית הזוויתית אפשרה אתחול (תא המטען) ) עם קיבולת ניכרת לרכב ספורט.

מכוניות קלאסיות של טריומף למכירה

תכונות מתקדמות כללו את השימוש הראשון באוורור פאשיה מתכוונן במכונית ייצור ואפשרות טופ קשיח ייחודי המורכב מחלון אחורי מזכוכית קבוע עם מוט גלילה אינטגרלי ופאנל מרכזי מפלדה להסרה. זו הייתה מערכת הגג הראשונה כזו במכונית ייצור וקדמה לה 5 שנות ה- Porsche 911 / 912 Targa, שהפכה מאז לשם גנרי לסגנון הטופ הזה.

ב- TR4 ניתן היה להחליף את לוח הגג הנוקשה בתוספת ויניל מקופלת ומאוחסנת ומסגרת תומכת הנקראת סורי טופ. בדרך כלל מכנים את מכלול החלק העליון הקשיח בטעות כ- "Top Surrey". בקטלוגי חלקים מקוריים של המפעל, מכלול החלק הקשיח והתאורה האחורית מופיע בערכת "Hard Top". הכנס ויניל המסגרת מוצעים בנפרד כ"סורי טופ ".

קונים טריומף TR4?

תכונות כמו חלונות מפותלים נתפסו כצעד הכרחי קדימה כדי לעמוד בתחרות ולהשיג מכירות טובות בשוק האמריקני החשוב, בו נמכרו בסופו של דבר הרוב המכריע של TR4. עם זאת, הסוחרים חששו שהקונים עשויים שלא להעריך את השירותים החדשים במלואם, כך שנוצרו טווח קצר מיוחד של TR3A ב- 1961 ו- 1962.

טריומף TR4

E & R Classics, מומחה הטריומף שלך למכוניות קלאסיות!

לחץ כאן כדי לראות את המלאי שלנו


מהם היתרונות של קניית מכונית Triumph TR4 בחברת ER Classics?
- מבחר נהדר של מכוניות קלאסיות למכירה
- כל המכוניות נבדקות בקפידה על ידי המכונאים בבית המלאכה שלנו
- הליכות MOT, ריתוך ופנים לרכב Triumph TR4 שלך
- מכניקת הזקנים המיוחדת שלנו יכולה לדאוג לכל ההליכים
אנו יכולים לדאוג לתיקונים, לתחזוקה ולצרכים המותאמים אישית
- הקמה מלאה של מכונית ה- Triumph TR4 שלך
- אנו יכולים לספק את המכונית הקלאסית שלך לכל מדינה אירופאית