קנו את המכונית הקלאסית שלכם בבטחה באופן מקוון | צרו איתנו קשר באמצעות דואר אלקטרוני או טלפון | בשל תקנות covid-19 אולם התצוגה שלנו פתוח בתיאום מראש בלבד
עבור למלאי למכור את הרכב שלי

MG MGB קבריולט

ה- MGB היא מכונית ספורט שהושקה על ידי MG Cars במאי 1962 להחלפת ה- MGA. הוצג כרודסטר בעל 4 צילינדרים, קופה עם 2 + 2 מקומות ישיבה נוספה בשנת 1965. MGC בעל 6 הצילינדרים הופיע לראשונה בשנת 1967; נגזרת מאוחרת יותר המותאמת עם רובר V8 מבוססת ביואיק יוצרה בין השנים 1973-1976.
ייצור MGB נמשך עד אוקטובר 1980 באופן שונה על ידי חברת המוטור הבריטית וממשיכי דרכה, British Motor Holdings ו- British Leyland Motor Corporation.

בזמן הצגתו היה ה- MGB עיצוב מודרני יחסית, תוך שימוש במבנה מונוקוק במקום במבנה המסורתי על-גבי המסגרת המשמש הן בסוגי ה- MGA ו- MG T והן מיריבו של ה- MGB, סדרת Triumph TR. העיצוב הקל הפחית את עלויות הייצור תוך הוספה לחוזק הרכב הכללי. חלונות נפתחים היו סטנדרטיים, ותא נהג נוח הציע שפע של רגליים. מדף חבילות הותקן מאחורי המושבים.

MG מכוניות קלאסיות למכירה

הביצועים של ה- MGB נחשבו לזריזים בעת הצגתו, עם זמן של 0-60 קמ"ש של קצת יותר מ -11 שניות, בעזרת המשקל הקל יחסית של המכונית. הטיפול היה אחד מנקודות החוזק של ה- MGB. מנוע סדרת B 3 סמ"ק בעל 1798 מיסבים ייצר 95 כ"ס (71 כ"ס) ב -5,400 סל"ד. המנוע שודרג באוקטובר 1964 לגל ארכובה בעל חמש נושאות במטרה לשפר את האמינות. רוב ה- MGBs יוצאו לארצות הברית. בשנת 1974, כאשר תקני פליטת זיהום האוויר בארה"ב נעשו מחמירים יותר, מכבישי ה- MGB בשוק האמריקני הותאמו לעמידה. בנוסף לירידה ניכרת בביצועים, ה- MGB צבר סנטימטר בגובה הנסיעה ובפגושים הגומי הייחודיים שבאו להחליף את הכרום לכל השווקים.

קונים קבריולט של MG MGB?

ה- MGB הייתה אחת המכוניות הראשונות שהציגה אזורי פירוק מבוקרים שנועדו להגן על הנהג והנוסע בפגיעה של 30 קמ"ש עם מכשול בלתי ניתן להזזה.

נפח ייצור משולב של דגמי MGB, MGC ו- MGB GT V8 היה מכוניות 523,836. דגם "תחייה" בהפקה מוגבלת מאוד עם רק יחידות 2,000 תוצרת, המכונה RV8, הופק על ידי רובר ב- 1990s. למרות הדמיון במראהו לרודסטר, ל- RV8 היו פחות מ- 5 אחוז החלפות חלקים עם המכונית המקורית.

MG MGB קבריולט

E & R Classics, מומחה המכוניות הקלאסיות שלך ב- MG!

לחץ כאן כדי לראות את המלאי שלנו


מהם היתרונות של קניית מכונית קבריולט MG MGB בחברת ER Classics?
- מבחר נהדר של מכוניות קלאסיות למכירה
- כל המכוניות נבדקות בקפידה על ידי המכונאים בבית המלאכה שלנו
- הליכות MOT, ריתוך ופנים לרכב MG MGB Cabriolet שלך
- מכניקת הזקנים המיוחדת שלנו יכולה לדאוג לכל ההליכים
אנו יכולים לדאוג לתיקונים, לתחזוקה ולצרכים המותאמים אישית
- מסעדה מלאה של מכונית קבריולט MG MGB שלך
- אנו יכולים לספק את המכונית הקלאסית שלך לכל מדינה אירופאית