קנו את המכונית הקלאסית שלכם בבטחה באופן מקוון | צרו איתנו קשר באמצעות דואר אלקטרוני או טלפון | בשל תקנות covid-19 אולם התצוגה שלנו פתוח בתיאום מראש בלבד
עבור למלאי למכור את הרכב שלי

MG MGA

ה- MGA היא מכונית ספורט המיוצרת על ידי MG-division של חברת המנוע הבריטית מ- 1955-1962. הוא החליף את המכוניות הוותיקות מסוג T וייצג הפסקת סטיילינג מוחלטת מהרכבים הישנים. המכונית הושקה רשמית בתערוכת הרכב של פרנקפורט ב- 1955. בסך הכל נמכרו יחידות 101,081 עד סוף הייצור ביולי 1962, שרובן המכריע ייצאו. רק מכוניות 5869 נמכרו בשוק הביתי, אחוז היצוא הגבוה ביותר מכל מכונית בריטית. זה הוחלף על ידי ה- MGB.

MG מכוניות קלאסיות למכירה

העיצוב של ה- MGA מתוארך ל- 1951, כאשר מעצב MG, Syd Enever, יצר גוף יעיל למכונית TD Le Mans של ג'ורג 'פיליפס. הבעיה במכונית זו הייתה תנוחת הישיבה הגבוהה של הנהג בגלל מגבלות השימוש במרכב ה- TD. שלדה חדשה תוכננה עם שולי הצד הרחוקים יותר זה מזה והרצפה צמודה לתחתית ולא בחלקו העליון של קטעי המסגרת. אב טיפוס נבנה והוצג ליושב ראש ה- BMC, לאונרד לורד. הוא דחה את הרעיון לייצר את המכונית החדשה מכיוון שזה עתה חתם על עסקה עם דונלד היילי לייצור מכוניות אוסטין-היילי 2 שבועות לפני כן. מכירות נופלות של דגמי MG המסורתיים גרמו לשינוי לב, והמכונית, שנקראה בתחילה סדרת UA, הוחזרה. מכיוון שהיה שונה כל כך מדגמי MG הישנים יותר, הוא נקרא MGA, "הראשון בשורה חדשה" שציטט את הפרסום העכשווי. היה גם מנוע חדש זמין, ולכן למכונית לא הייתה יחידת XPAG המיועדת במקור, אך הותקנה בסוג ה- BC הארגוני מסוג BMC המאפשר קו מצנפת נמוך יותר.

קונים MG MGA?

זה היה עיצוב גוף-על-מסגרת והשתמש במנוע "סדרת B" ישר מסוג 4 מסלון MG Magnette שהניע את הגלגלים האחוריים דרך תיבת הילוכים מהירות 4. ההשעיה הייתה עצמאית עם קפיצי סליל ועצמות משען בחזית וסרן קשיח עם קפיצים אליפיים למחצה מאחור. ההיגוי היה על ידי מתלה ואיבה. המכונית הייתה זמינה עם גלגלי כביש עם חוטים או חוטי פלדה.

MG MGA

E & R Classics, מומחה המכוניות הקלאסיות שלך ב- MG!

לחץ כאן כדי לראות את המלאי שלנו


מהם היתרונות של קניית מכונית MG MGA בחברת ER Classics?
- מבחר נהדר של מכוניות קלאסיות למכירה
- כל המכוניות נבדקות בקפידה על ידי המכונאים בבית המלאכה שלנו
- הליכות MOT, ריתוך ופנים לרכב MG MGA שלך
- מכניקת הזקנים המיוחדת שלנו יכולה לדאוג לכל ההליכים
אנו יכולים לדאוג לתיקונים, לתחזוקה ולצרכים המותאמים אישית
- מסעדה מלאה של מכונית ה- MG MGA שלך
- אנו יכולים לספק את המכונית הקלאסית שלך לכל מדינה אירופאית