קנו את המכונית הקלאסית שלכם בבטחה באופן מקוון | צרו איתנו קשר באמצעות דואר אלקטרוני או טלפון | בשל תקנות covid-19 אולם התצוגה שלנו פתוח בתיאום מראש בלבד
עבור למלאי למכור את הרכב שלי

מ.ג. TD

MG TD (1950) שילב את ההינע של ה- TC, סרן אחורי עם הילוך היפוידי שונה, שלדת MG מסוג Y, גוף מוכר בסגנון T ו- מתלים עצמאיים באמצעות קפיצי סלון מסוג MG Y: כביש משנת 1950 דוח הבדיקה המתואר כ"מדהים ביותר "ה"התמרה ... שנוחה ברכיבה" כתוצאה מכך. כמו כן הונף מהסלון המצליח של ליטר בנפח 1 ליטר עבור ה- TD היגוי ההילוכים והפינים. בנוסף ה- TD הציג גלגלי כביש קטנים יותר בגודל 15 אינץ 'דיסק, אפשרות להנעה שמאלית ופגושים ורכבי-יתר סטנדרטיים. המכונית הייתה גם רחבה יותר ב -5 אינץ '(130 מ"מ) עם מסלול של 50 אינץ'.

MG מכוניות קלאסיות למכירה

עבור הנהג "ההגנה מכל מזג האוויר" הייתה טובה בסטנדרטים של אז. לנהיגה בלילה, תאורת המכשירים הייתה "יעילה אך לא מסנוורת, על ידי אפקט תאורה ירוק בהיר". עדיין לא היה מד דלק, אך 11 הגלונים הבריטיים בעלי קיבולת הטנק נתנו טווח בין עצירות תדלוק של כ- 300 מייל לבין אור ירוק על פני הפנים הבזיק "אזהרה" כאשר מפלס הדלק היה לכ -2½ ליטרים בריטיים.

ב- 1950 הוצג ה- TD MkII, המיוצר לצד המכונית הסטנדרטית, עם מנוע מכוון יותר באמצעות יחס דחיסה 8.0: 1 המעניק 57 כ"ס בסל"ד 5500. מנוע יחס הדחיסה הגבוה יותר הוצע עם התחשבות בשווקי הייצוא, ולא היה מתאים לבריטניה, שם בזכות המשך הפעולה של מגבלות דלק בזמן מלחמה, הקונים עדיין היו מוגבלים ל- 72 אוקטן "בנזין לבריכה". TD MkII כלל גם משאבות דלק תאומות, שופכניות מתוקנות ויחס ציר אחורי גבוה יותר
כמעט 30,000 TDs יוצרו, כולל בערך דגמי 1700 Mk II, כאשר הסדרה הסתיימה ב- 1953 כאשר כל פרט ל- 1656 מיוצאים, 23,488 מהם לארה"ב בלבד. התלונה העיקרית שהיו לבעלי ארה"ב עם MG T שנמכרו בארה"ב הייתה מערכת ה- 12 הבריטית הבריטית, שקשה היה לשמש כשנורית ראש ושאר מוצרי חשמל התקלקלו. כמו כן, היו להם תלונות קלות על היעדר מד מים ודלק. אך באופן כללי בסקרים היו בעלי הערות חיוביות יותר מאשר שליליות לבעלי ה- MG T האמריקני. זמן 0-60 קמ"ש היה 22.7 שניות לפי מכניקה פופולרית.

קונים MG TD?

דוגמה שנבדקה על ידי מגזין "מוטור" בשנת 1952 הייתה במהירות מרבית של 77 קמ"ש ויכולה להאיץ בין 0-60 קמ"ש (97 קמ"ש) תוך 18.2 שניות. תועדה צריכת דלק של 26.7 מייל לליטר קיסרי.

ב- 1998, הזכויות, המאפיינים הרוחניים והסימנים המסחריים הקשורים לייצור MG TD נרכשת על ידי TD Cars Sdn Bhd במלזיה כדי לשחזר את סדרת TD כ- TD2000.

מ.ג. TD

E & R Classics, מומחה המכוניות הקלאסיות שלך ב- MG!

לחץ כאן כדי לראות את המלאי שלנו


מהם היתרונות של קניית מכונית MG TD בחברת ER Classics?
- מבחר נהדר של מכוניות קלאסיות למכירה
- כל המכוניות נבדקות בקפידה על ידי המכונאים בבית המלאכה שלנו
- הליכי MOT, ריתוך ופנים לרכב MG TD שלך
- מכניקת הזקנים המיוחדת שלנו יכולה לדאוג לכל ההליכים
אנו יכולים לדאוג לתיקונים, לתחזוקה ולצרכים המותאמים אישית
- הקמה מלאה של מכונית ה- MG TD שלך
- אנו יכולים לספק את המכונית הקלאסית שלך לכל מדינה אירופאית