קנו את המכונית הקלאסית שלכם בבטחה באופן מקוון | צרו איתנו קשר באמצעות דואר אלקטרוני או טלפון | אולם התצוגה שלנו פתוח
עבור למלאי למכור את הרכב שלי

מרצדס בנץ SL

מרצדס SL- מחלקת SL מיוצרת מאז 1954. יבואן אמריקני, מקס הופמן, הגיע עם הרעיון הראשוני של המכונית שהייתה ליצור מכונית גראן פרי משופעת. הדגם הראשון של ה- SL-Class היה ה- 300 SL. ה- 300 SL היה ידוע בזכות דלתות השחף שלו. בתוך SL-Class יוצרו וריאציות מרובות של הרכב. הקיצור SL מעולם לא הוסבר על ידי מרצדס. ההנחה הייתה שהמכתבים עמדו על ספורט לייכט. עם זאת, מאז 2017 ההערכה היא כי הקיצור הוא המילים הגרמניות "סופר לייט", באנגלית סופר אור. למכונית שישה דורות.

מכוניות קלאסיות של מרצדס בנץ למכירה

בשנת 1954 הפך הדור הראשון של מעמד ה- SL לעובדה עם הקופה שכללה דלתות שחיקה. שלוש שנים מאוחר יותר, רודסטר 300 ה- SL תפקד כרצף הקופה. לאחר הופעת 190 SL הארבעה צילינדרים בשנת 1955, ייצור SL-Class החל להתגבר. הייצור של ה- 190 SL ו- 300 SL הסתיים בשנת 1963. זמן לא רב אחר כך הגיע ה- 230 SL. לרכב שכלל קו מותניים נמוך וחלונות חממה מעוקלים גדולים היה גם מנוע שישה צילינדרים. עיצוב המכונית נעשה על ידי פול ברקק. אחרי כמה שנות ייצור, המנוע של המרצדס קיבל תזוזה גדולה יותר. זה הביא לשינוי השם ל- 250 SL. תוך שנה בלבד המכונית קיבלה עלייה עקירה נוספת שהביאה לשינוי השם ל -280 SL. לאחר ה- 250 SL, בוצעו שינויים בפנים המכונית, כמו ריפוד לוח המחוונים וההגה. בדור השלישי, שהיה בין השנים 1971 ל -1989, הוארכה המכונית עם מספר יתרונות. המכונית כללה למשל 4 בלמי סיר מודרניים ודיסקים גדולים יותר. יתרה מזאת, הצד החיצוני של המכונית נבנה עם מערכת צבע שתוכננה לתת הגנה רבה יותר מפני חלודה. למרות שהייתה מערכת מיוחדת למניעת חלודה, המכוניות עדיין נאבקו בכמות מסוימת של חלודה.

קונים מרצדס SL?

בשנים 1989 עד 2002 הופקו שוב וריאציות מרובות. ה- 500 SL זכה לתשומת לב רבה, בגלל החלונות החשמליים, המראות, המושבים והגג שלו. הדבר המדהים בדור הרביעי היה העובדה שדגם ה- R129 היה הראשון שביצע פריסת מוט גלילה אוטומטית במקרה של הפעלה. ניתן גם להוריד או להעלות את סרגל הגלילה באופן ידני אם הנהג העדיף זאת. כך או כך מובטח מראה נקי של המכונית. בשנת 1994 בוצעו שינויים קטנים מבחוץ, למשל לאורות הפנסים. באירופה הוחלף ה- 300 SL על ידי ה- SL 280 ו- SL 320. ה- SL 500 נותרה, בדיוק כמו דגמים אחרים כמו SL 600. ב- SL-Class כמה דגמים הותאמו על ידי AMG. עם זאת, מכוניות אלה מוגבלות ונדירות. הדור החמישי, ה- R230, כלל כמה תכונות חדשות כמו קשיח נשלף ו- ABC (בקרת גוף פעילה). לאחר 2004 הדגמים החדשים יותר כללו תיבת הילוכים בעלת 7 הילוכים שהיה ממשיך דרכו של תיבת הילוכים בעלת 5 הילוכים. בין 2008 ל -2011 ה- R230 קיבל מתיחת פנים עם מנוע מתוקן וחזית חדשה. במכונית היו גם פנסים חדשים ומערכת היגוי חדשה רגישה למהירות. הדור השישי כלל את ה- R231. המכונית הופקה כמעט כולה מאלומיניום, מה שהוביל לכך שהמכונית משקלת פחות מקודמתה. יתר על כן, המכונית כוללת למשל מערכת ניגוב / שטיפה של השמשה הקדמית המותאמת ומערכת FrontBass. הדגם החדש מנוגד לקודמו ארוך יותר ורחב יותר. המכונית קיבלה מתיחת פנים בשנת 2016. מבחינתה החיצונית של המכונית יש חזית מתוקנת, טיפול בסורג קדמי ופתחי צד גדולים שאינם פונקציונליים.

מרצדס בנץ SL

E & R Classics, מומחה המכוניות הקלאסיות של מרצדס בנץ!

לחץ כאן כדי לראות את המלאי שלנו

מהם היתרונות של קניית מכונית SL של מרצדס בנץ ב- ER Classics?
- מבחר נהדר של מכוניות קלאסיות למכירה
- כל המכוניות נבדקות בקפידה על ידי המכונאים בבית המלאכה שלנו
- הליכי MOT, ריתוך ופנים לרכב שלך מרצדס בנץ SL
- מכניקת הזקנים המיוחדת שלנו יכולה לדאוג לכל ההליכים
אנו יכולים לדאוג לתיקונים, לתחזוקה ולצרכים המותאמים אישית
- הקמה מלאה של מכונית ה- SL שלך מרצדס-בנץ
- אנו יכולים לספק את המכונית הקלאסית שלך לכל מדינה אירופאית