קנו את המכונית הקלאסית שלכם בבטחה באופן מקוון | צרו איתנו קשר באמצעות דואר אלקטרוני או טלפון | בשל תקנות covid-19 אולם התצוגה שלנו פתוח בתיאום מראש בלבד
עבור למלאי למכור את הרכב שלי

מרצדס בנץ SLK

מרצדס בנץ SLK קלאס הוא מכונית יוקרה קומפקטית המיוצרת על ידי דיימלר-בנץ. מרצדס הציגה את מכונית הקונספט SLK ​​II בתערוכת הרכב בפריז בשנת 1994. המכונית יצאה לשוק האירופי שנתיים לאחר מכן ובשוק האמריקאי בשנת 1997. ה- SLK נבנה בברמן, גרמניה. הכינוי "SLK" נגזר ממשימת העיצוב של החברה להכין רודסטר שהיה ספורטיבי, קל וקצר (בגרמנית: sportlich, leicht und kurz).

מכוניות קלאסיות של מרצדס בנץ למכירה

דור ראשון (1996-2004)
מרצדס SLK מסוג R170 היה הדורסטר Roadster הקומפקטי הראשון שהופק בשנים 1996 עד 2004 על ידי מרצדס בנץ. העיצוב מתוארך בסוף 1991 בפיקוחו של ברונו סאקו, עם תכנון סופי שהושלם בתחילת 1993 ואושר על ידי המועצה. חוג ההפקה SLK הוצג בתערוכת הרכב בטורינו ב- 22 באפריל 1996.

קונים מרצדס SLK?

דור שני (2004-2010)
ל- R171 מרצדס SLK מספר תיקונים בהשוואה לקודמו; בסיס גלגלים ארוך יותר של 30 מ"מ, אורך גדול יותר (72 מ"מ) ורוחב (65 מ"מ), תיבת שבעה הילוכים אוטומטית, כריות אוויר דו-שלבי אדפטיביות, כריות צד לראש / בית החזה ומנגנון גג מחודש. התכונות האופציונליות כוללות את השלט הרחוק הקשיח הנשלף וחימום אוויר המשולב על משענות הראש בגובה הצוואר. העיצוב מותאם באופן אווירודינמי כדי למזער את זרימת האוויר הפנימית עם החלק העליון נמשך.

דור שלישי (עד היום 2011)
פיתוח ה- R172 מרצדס SLK החל בשנת 2005, עם תכנון סופי שנבחר בשנת 2008. מרצדס-בנץ הכריזה על SLK החדשה בסתיו 2010. החברה עשתה את הצעד הלא שגרתי של פרסום הודעות לעיתונות שונות באוקטובר ונובמבר 2010. והכריזו על פיצ'רים חדשים כמו "Magic Sky Control".

מרצדס בנץ SLK

E & R Classics, מומחה המכוניות הקלאסיות של מרצדס בנץ!

לחץ כאן כדי לראות את המלאי שלנו

מהם היתרונות של קניית מכונית SLK מרצדס-בנץ ב- ER Classics?
- מבחר נהדר של מכוניות קלאסיות למכירה
- כל המכוניות נבדקות בקפידה על ידי המכונאים בבית המלאכה שלנו
- הליכי MOT, ריתוך ופנים עבור מכונית ה- SLK שלך מרצדס-בנץ
- מכניקת הזקנים המיוחדת שלנו יכולה לדאוג לכל ההליכים
אנו יכולים לדאוג לתיקונים, לתחזוקה ולצרכים המותאמים אישית
- הקמה מלאה של מכונית ה- SLK של מרצדס-בנץ
- אנו יכולים לספק את המכונית הקלאסית שלך לכל מדינה אירופאית