קנו את המכונית הקלאסית שלכם בבטחה באופן מקוון | צרו איתנו קשר באמצעות דואר אלקטרוני או טלפון | בשל תקנות covid-19 אולם התצוגה שלנו פתוח בתיאום מראש בלבד
עבור למלאי למכור את הרכב שלי

מרצדס בנץ 280 SL

המרצדס-בנץ 280 SL הוצג בדצמבר 1967 ומיוצר עד ה- 23 פברואר 1971. עם השנים, ה- W113 התפתח ממכונית ספורט לתייר גדול ונוח. הדגמים האמריקניים היו בדרך כלל מצוידים בתיבת הילוכים אוטומטית עם ארבע הילוכים ומיזוג אוויר. דגמי תיבת הילוכים ידנית הגיעו עם ארבעה הילוכים רגילים או עם חמש הילוכים ZF אופציונלי. באירופה, הילוכים ידניים ללא מיזוג אוויר היו עדיין הפופולריים ביותר. יותר ממחצית 23.885 מרצדס 280SLs נמכרו בארה"ב.

מכוניות קלאסיות של מרצדס בנץ למכירה

השינוי העיקרי מ -250 SL ל -280 SL היה שדרוג למנוע 2778 סמ"ק M130 עם הספק מרבי של 170 כ"ס ומומנט מרבי של 180 קג"מ, מה שלבסוף העניק ל- W113 הספק מספק. שיפור הביצועים הושג על ידי הגדלת הקידוח ב -4.5 מ"מ, שמתח את גבולות גוש M180, ונדרש להטיל גלילים זוגיים ללא מעברי מים קירור. זה חייב מצנן שמן שהותקן אנכית ליד הרדיאטור.

קונים מרצדס-בנץ 280SL?

הדגמים בצפון אמריקה היו שונים במקצת מהדגמים האירופאים, והברור ביותר היה פנסי הנורה הקורה הבולטים (הנדרשים בארצות הברית). ההבדלים האחרים בדגמים הצפון אמריקאים כללו מדידות אימפריאליות, מגני פגוש כרום, יחסי ציר אחוריים תחתון וללא פנסי חניה בצד אחד. מנועי 280SL בשוק ארה"ב דרשו שינויים בבקרת פליטה, כולל תזמוני שסתום רכים יותר, יחס דחיסה מופחת ומשאבת הזרקה שהשתנה. תיבות הילוכים אוטומטיות, מיזוג אוויר וצמיגי קיר לבנים היו פופולריות הרבה יותר בארצות הברית מאשר במקומות אחרים.

מרצדס בנץ 280SL

E & R Classics, מומחה המכוניות הקלאסיות של מרצדס בנץ!

לחץ כאן כדי לראות את המלאי שלנו


מהם היתרונות של קניית מכונית מרצדס-בנץ 280SL בחברת ER Classics?
- מבחר נהדר של מכוניות קלאסיות למכירה
- כל המכוניות נבדקות בקפידה על ידי המכונאים בבית המלאכה שלנו
- הליכי MOT, ריתוך ופנים לרכב שלך מרצדס בנץ 280SL
- מכניקת הזקנים המיוחדת שלנו יכולה לדאוג לכל ההליכים
אנו יכולים לדאוג לתיקונים, לתחזוקה ולצרכים המותאמים אישית
- מסעדה מלאה של מכונית ה- 280SL של מרצדס שלך
- אנו יכולים לספק את המכונית הקלאסית שלך לכל מדינה אירופאית