קנו את המכונית הקלאסית שלכם בבטחה באופן מקוון | צרו איתנו קשר באמצעות דואר אלקטרוני או טלפון | בשל תקנות covid-19 אולם התצוגה שלנו פתוח בתיאום מראש בלבד
עבור למלאי למכור את הרכב שלי

מרצדס בנץ 230 SL

ייצור המרצדס-בנץ 230SL החל ביוני 1963 והסתיים ב- 5 בינואר 1967. השלדה התבססה על פלטפורמת הסדאן W111, עם בסיס גלגלים מופחת, היגוי כדור מחזור ומחזור, מתלה קדמי כפול של עצם המשאלה ועם ציר אחורי יחיד עם ציר נמוך, מסתובב עם ציר אחורי עם קפיץ מפצה רוחבי. במערכת הבלמים הכפולה היו בלמי דיסק קדמיים ובלמי תוף אחוריים בסיוע כוח. מרצדס-בנץ 230SL הוצע עם תיבת הילוכים ידנית בעלת ארבעה הילוכים, או עם תיבת הילוכים אוטומטית ארצית הילוכים אוטומטית צימודה מאוד מגיבה, שהייתה פופולרית במיוחד בארצות הברית. החל מאי 1966, תיבת הילוכים הידנית בעלת חמש הילוכים ZF S5-20 הייתה זמינה כאופציה נוספת, שהייתה פופולרית במיוחד באיטליה.

מכוניות קלאסיות של מרצדס בנץ למכירה

מומנט ה- 2.308cc התבסס על M180 ה- Inline-6 המוערך של מרצדס-בנץ עם מסבים עיקריים של 4 והזרקת דלק מכנית של בוש מרובה יציאות. מרצדס בנץ ביצעה מספר שינויים כדי להגביר את כוחה, כולל הגדלת העקירה מ- 2.197cc, ושימוש בראש צילינדר חדש לחלוטין עם יחס דחיסה גבוה יותר, שסתומים מוגדלים וגל זיזים שונה. הותאמה משאבת הזרקת דלק עם בוכנות 6 במקום 2, שאפשרה להציב את החרירים בראש הצילינדר ו"להירה "בדלק דרך סעפת הצריכה ושסתומים פתוחים היישר לתאי הבעירה.

קונים מרצדס-בנץ 230SL?

המהנדס הראשי של מרצדס בנץ, רודולף אוהלנהוט, הוכיח את יכולותיו של מרצדס בנץ 230SL על מסלול המירוץ הצמוד Annemasse Vetraz-Monthoux, שנמשך כשלושה רבע קילומטרים, בשנת 3.

מרצדס בנץ 230SL

E & R Classics, מומחה המכוניות הקלאסיות של מרצדס בנץ!

לחץ כאן כדי לראות את המלאי שלנו


מהם היתרונות של קניית מכונית מרצדס-בנץ 230SL בחברת ER Classics?
- מבחר נהדר של מכוניות קלאסיות למכירה
- כל המכוניות נבדקות בקפידה על ידי המכונאים בבית המלאכה שלנו
- הליכי MOT, ריתוך ופנים לרכב שלך מרצדס בנץ 230SL
- מכניקת הזקנים המיוחדת שלנו יכולה לדאוג לכל ההליכים
אנו יכולים לדאוג לתיקונים, לתחזוקה ולצרכים המותאמים אישית
- מסעדה מלאה של מכונית ה- 230SL של מרצדס שלך
- אנו יכולים לספק את המכונית הקלאסית שלך לכל מדינה אירופאית