קנו את המכונית הקלאסית שלכם בבטחה באופן מקוון | צרו איתנו קשר באמצעות דואר אלקטרוני או טלפון | בשל תקנות covid-19 אולם התצוגה שלנו פתוח בתיאום מראש בלבד
עבור למלאי למכור את הרכב שלי

יגואר XJ6

יגואר XJ6 התקדם במהלך כמה דורות של סדרת יגואר XJ. הדור הראשון נמשך בין השנים 1968 עד 1992. ה- XJ6 הציג צילינדר ישר-שישה. לרכב היו מכשירי לוח מחוונים דומים בהשוואה ליגוארים הקודמים. המכונית הוצגה בספטמבר 1968. המכונית תוארה כ"היגואר המשובח ביותר אי פעם "במהלך פרסומות בטלוויזיה. ה- XJ6 חווה ביקוש גבוה מה שהוביל לכך שיגואר נאבק לעמוד בקצב ההפקה. בגלל זה, יגואר XJ6 חווה כמה סוגיות הנוגעות לאיכות המכונית בהתחלה.

מכוניות קלאסיות של יגואר למכירה

באוקטובר חשפה יגואר את הדור השני של ה- XJ6. ה- XJ6 החדש נראה הרבה יותר מודרני בהשוואה ל- XJ6 מהדור הראשון. המכונית כללה עיצוב זוויתי יותר ופנסים מלבניים. ה- XJ6 הגיע גם בגרסה מפנקת יותר, דהיינו גרסת דיימלר או "Vanden Plas". גרסת דיימלר כללה דברים כמו פרטי כרום ועור נוסף בפנים. המכניקה של המכונית לא שונה מהגרסה המקורית.

קונים יגואר XJ6?

יגואר העניק למתיחת XJ6 מתיחת פנים. גוף המכונית הפך עגול יותר והמכונית קיבלה למשל פנסים כפולים ומנוע ה- AJ16 המתוקן. עם גרסה זו עלתה איכות הייצור של יגואר. בדור השלישי, משנת 2003 עד 2009, ה- XJ6 קדימה שוב. עם זאת, המכונית כללה כעת מנוע V6. שלדת המכונית הייתה ברובה עשויה אלומיניום.

יגואר XJ6

E & R Classics, מומחה הרכב הקלאסי שלי ביגואר!

לחץ כאן כדי לראות את המלאי שלנו

מהם היתרונות של קניית מכונית יגואר XJ6 בחברת ER Classics?
- מבחר נהדר של מכוניות קלאסיות למכירה
- כל המכוניות נבדקות בקפידה על ידי המכונאים בבית המלאכה שלנו
- הליכי MOT, ריתוך ופנים לרכב יגואר XJ6 שלך
- מכניקת הזקנים המיוחדת שלנו יכולה לדאוג לכל ההליכים
אנו יכולים לדאוג לתיקונים, לתחזוקה ולצרכים המותאמים אישית
- מסעדה מלאה של מכונית יגואר XJ6 שלך
- אנו יכולים לספק את המכונית הקלאסית שלך לכל מדינה אירופאית