יום ראשון 4 ביולי SHOWROOM EXTRA OPEN משעה 12:00 עד 16:00 - יולי ואוגוסט פתוח כרגיל
עבור למלאי למכור את הרכב שלי

יגואר קבריולט מסוג E

יגואר E-Type תוכנן בתחילה והוצג לציבור כגראנד טורר בעל הנעה אחורית בצורת קופה דו מושבית וכמונית להמרה דו מושבית. גרסת 2-מושבים "2 + 2" של הקופה, עם בסיס גלגלים ממושך, שוחררה כעבור כמה שנים. עדכוני דגם מאוחרים יותר של יגואר E-Type הוגדרו רשמית כ"סדרה 2 "ו"סדרה 4", ועם הזמן המכוניות המוקדמות יותר מכונות "סדרה 2" ו"סדרה 3 ". במרץ 1 הוצגה הסדרה 1.5, בתחילה לייצוא בלבד. השקת השוק המקומי הגיעה כעבור 1961 חודשים ביולי 1. המכוניות השתמשו בשלב זה במנוע SU משולש עם 4 ליטר 1961 צילינדרים יגואר XK3.8 ממנוע ה- XK6S. מכוניות שנבנו מוקדם יותר השתמשו בתפסים מצנפת חיצוניים אשר נדרשו לפתיחת כלי ובעיצוב רצפה שטוח. מכוניות אלה הן נדירות ובעלות ערך רב יותר. לאחר מכן, הרצפות עוצבו כדי לספק יותר מקום לרגליים ותפסי מכסה המנוע התאומים עברו לתוכו. באוקטובר 6 הוגדל מנוע ה -150 ליטר ל -1964 ליטר.

מכוניות קלאסיות של יגואר למכירה

המאפיינים של מכוניות מסדרת 2 הם פנסים פתוחים ללא כיסויי זכוכית, פגוש אחורי עטוף, מחוונים קדמיים וממוקמים גדולים יותר ופנסי זנב מתחת לפגושים, קירור טוב יותר בעזרת "פה" ומאווררים חשמליים תאומים, ובלמים משודרגים . המנוע מזוהה בקלות חזותית על ידי השינוי מכיסויי פקה מלוטשים חלקים למראה "מצולע" תעשייתי יותר. זה הותאם בארצות הברית עם סטרומברג תאומים ופינוי שסתומים גדולים יותר, אך בבריטניה שמרו רכבי SU משולשים ופינות שסתום הדוקים בהרבה. גם פנים הפנים ולוח המחוונים עוצבו מחדש; מתגי נדנדה שעומדים בתקנות הבריאות והבטיחות בארצות הברית הוחלפו במתגי מעבר. מושבים חדשים הותקנו גם כן. מיזוג אוויר והיגוי כוח היו זמינים כאפשרויות מפעל.

קונים קבריולט מסוג יגואר מסוג E?

הוצג מנוע יגואר V5.3 בן 12 צילינדרים חדש, עם הגה כוח סטנדרטי ובלמים משודרגים. סגנון המרכב הקצר FHC של בסיס הגלגלים הופסק וה- V12 היה זמין רק כקופרה להמרה ו -12 + 2. הממיר השתמש בתכנית הרצפה 2 + 2 עם בסיס הגלגלים הארוך יותר. הסדרה 2 מזוהה בקלות על ידי הגריל הקדמי הגדול המשולב וקשתות הגלגלים המתנפנפות, ותג מאחור שמכריז שהוא V3. למכוניות לשוק ארה"ב הותקנו רוכבי פגוש גדולים המפליגים על מנת לעמוד בתקנות ההשפעה של 12 קמ"ש, אך אלה בדגמים אירופיים היו קטנים בהרבה. בדגמי ארה"ב יש גם חזרה על מחוון הצד בכנפיים הקדמיות. היה גם מספר מוגבל מאוד של 8 צילינדרים מסדרת 6 E מסוגים שנבנו.

יגואר קבריולט מסוג E

E & R Classics, מומחה הרכב הקלאסי שלי ביגואר!

לחץ כאן כדי לראות את המלאי שלנו

מהם היתרונות של קניית מכונית קבריולט מסוג יגואר מסוג E בחברת ER Classics?
- מבחר נהדר של מכוניות קלאסיות למכירה
- כל המכוניות נבדקות בקפידה על ידי המכונאים בבית המלאכה שלנו
- הליכות MOT, ריתוך ופנים עבור מכונית הקבריולט מסוג יגואר E
- מכניקת הזקנים המיוחדת שלנו יכולה לדאוג לכל ההליכים
אנו יכולים לדאוג לתיקונים, לתחזוקה ולצרכים המותאמים אישית
- מסעדה מלאה של מכונית הקבריולט מסוג יגואר שלך
- אנו יכולים לספק את המכונית הקלאסית שלך לכל מדינה אירופאית