קנו את המכונית הקלאסית שלכם בבטחה באופן מקוון | צרו איתנו קשר באמצעות דואר אלקטרוני או טלפון | בשל תקנות covid-19 אולם התצוגה שלנו פתוח בתיאום מראש בלבד

מספר סימוכין

עבור למלאי למכור את הרכב שלי

הונדה NSX

הונדה NSX היא מכונית ספורט באמצע המנוע. השם NSX הוא צאצאי ה- HP-X, שהיה גם מכונית ספורט. ה- N בקיצור עומד NSX עבור 'חדש' וה- S 'מכונית ספורט'. ה- X מתייחס לסמל המתמטי X העומד על משתנה לא ידוע. לגבי השם, ה- X מייצג 'עולם לא ידוע'.

מכוניות קלאסיות של הונדה למכירה

הדור הראשון של ה- NSX הופק בשנים 1990 עד 2005. מסהיטו נקאנו ושייגרו אוארה הובילו את הצוות שעיצב את המכונית. תא טייס קרב מטוסי F-16 היווה את ההשראה לעיצוב המכונית. ה- NSX היה מיוחד מכיוון שזו הייתה המכונית הראשונה המיוצרת ההמונית שהציגה גוף אלומיניום. המכונית נחשפה בתערוכת הרכב בשיקגו בשנת 1989. המכונית עברה מספר שדרוגים ומתיחת פנים במהלך השנים.

קונים הונדה NSX?

הדור השני מיוצר מאז 2016. הונדה התכוונה להשיק את יורש ה- NSX בשנת 2010. עם זאת, הונדה החליטה רק שנה לאחר מכן כי הם מתכוונים לבטל את התוכנית בגלל תנאים כלכליים. הרעיון של הדור השני נחשף בתערוכת הרכב הבינלאומית של צפון אמריקה בשנת 2012. המכונית בפועל לא הוצגה עד 2015 ולא נמכרה עד 2016. הקיצור פירושו כעת משהו שונה, כלומר: New Sports eXperience.

הונדה NSX

E & R Classics, מומחה הרכב הקלאסי שלך בהונדה!

לחץ כאן כדי לראות את המלאי שלנו

מהם היתרונות של קניית מכונית הונדה NSX בחברת ER Classics?
- מבחר נהדר של מכוניות קלאסיות למכירה
- כל המכוניות נבדקות בקפידה על ידי המכונאים בבית המלאכה שלנו
- הליכי MOT, ריתוך ופנים לרכב הונדה NSX שלך
- מכניקת הזקנים המיוחדת שלנו יכולה לדאוג לכל ההליכים
אנו יכולים לדאוג לתיקונים, לתחזוקה ולצרכים המותאמים אישית
- הקמה מלאה של מכונית הונדה NSX שלך
- אנו יכולים לספק את המכונית הקלאסית שלך לכל מדינה אירופאית