קנו את המכונית הקלאסית שלכם בבטחה באופן מקוון | צרו איתנו קשר באמצעות דואר אלקטרוני או טלפון | בשל תקנות covid-19 אולם התצוגה שלנו פתוח בתיאום מראש בלבד
עבור למלאי למכור את הרכב שלי

פורד מוסטנג קבריולט

פורד מוסטנג להמרה הושק עם שינויים לקצץ בינוני כולל סורג חדש, קישוט צד, כיסויי גלגלים וכובע גז. תיבת הילוכים אוטומטית בעלת שלושה הילוכים הפכה לזמינה עבור V225 8 כ"ס. מנוע קוד ה- "היפו" K של ה- 289 הוצע עם תיבת הילוכים אוטומטית c4, היו לו פנימיות חזקות יותר וניתן לזהות תיבת הילוכים אוטומטית של היפו על ידי המארז החיצוני של הסרוו מסומן עם C.

פורד מוסטנג מכוניות קלאסיות למכירה

גל זיזים מרים המוצק לאורך זמן, שאיפשר ל- 289 המתפתל הגבוה להפוך את כוחות הסוס שהוא נודע אליו, לא היה ידידותי לממיר מומנט אוטומטי בעל מהירות דוכנים. כאשר מכסי השסתום מכוסים, יש אות גדולה "K" המוטבעת בין קפיצי השסתום, יחד עם הברגה בברגים עבור זרועות הנדנדה המתכווננות. הוצע גם מספר גדול של אפשרויות צבע וצבעים פנים חדשים, מערכת סאונד של AM / שמונה פסים, ואחד הרדיו הראשוני לרכב מונו של AM / FM.

קונים קבריולט של פורד מוסטנג?

זה גם הסיר את אשכול הכלים של הפלקון; התכונות האופציונליות שקודם לכן, כולל מדידות עגולות ומגני שמש מרופדות, הפכו לציוד סטנדרטי. להמרה מוסטנג תהיה הנמכרת ביותר ב- 1966 כאשר 72119 נמכר.

פורד מוסטנג קבריולט

E & R Classics, מומחה הרכב הקלאסי של פורד!

לחץ כאן כדי לראות את המלאי שלנו

מהם היתרונות של קניית מכונית קבריולט של פורד מוסטנג בחברת ER Classics?
- מבחר נהדר של מכוניות קלאסיות למכירה
- כל המכוניות נבדקות בקפידה על ידי המכונאים בבית המלאכה שלנו
- הליכות MOT, ריתוך ופנים עבור מכונית הפורבי מוסטנג קבריולט שלך
- מכניקת הזקנים המיוחדת שלנו יכולה לדאוג לכל ההליכים
אנו יכולים לדאוג לתיקונים, לתחזוקה ולצרכים המותאמים אישית
- הקמה מלאה של המכונית שלך ב- Ford Mustang Cabriolet
- אנו יכולים לספק את המכונית הקלאסית שלך לכל מדינה אירופאית