קנו את המכונית הקלאסית שלכם בבטחה באופן מקוון | צרו איתנו קשר באמצעות דואר אלקטרוני או טלפון | בשל תקנות covid-19 אולם התצוגה שלנו פתוח בתיאום מראש בלבד
עבור למלאי למכור את הרכב שלי

פורד מוסטנג 1968

במהלך שנת הדגם של אמצע ה- 1968, ניתן היה להזמין רוכב דראג לרחוב באמצעות 428cu האופציונלי ב- (7.0 L) Cobra Jet, אשר דורג רשמית ב- 335hp לכל המוסטנגים הללו הונפקו קודי R ב- VIN # שלהם.
דגמי ה- 1967 וה- 1968 הפסיקו את "פוני פנים" לטובת חבילת פנים יוקרתית חדשה, שכללה אפשרויות צבע מיוחדות, נירוסטה מוברשת (1967) או חוט עץ (1968) מעץ, כפתורי מושב, הגה הטיה וחיפוי פנים מיוחד. . דגמי ה- 1968 שיוצרו במהלך ה- 1968 היו גם השנה הראשונה ששילבה חגורות נקודת חגורה וכתפיים של 3 לעומת חגורות הברכיים הרגילות.

פורד מוסטנג מכוניות קלאסיות למכירה

אפשרות המיזוג השתלבה במלוא השמש, הרמקולים והסטריאו שודרגו, וקונסולות מרכז ומרכז ייחודיות היו אופציות. דגם ה- fastback הציע אפשרות של מושב מתקפל אחורי, והגג הזמינים היה זמין עם חלונות זכוכית מתקפלים. גם ה- Rally-Pac חלף, שכן לאשכול הכלים החדש היו הוראות לטכומטר ושעון אופציונליים. גודלו וצורתו מנעו גם את התקנת האביזר בראש עמוד ההגה. קבוצת הנוחות עם ארבע נורות אזהרה לדלק נמוך, תזכורת חגורת בטיחות, בלם חניה שלא שוחרר ודלתות דלת הוספו ללוח המכשירים, או אם אחת הזמינה את הקונסולה האופציונלית ואת ה- A / C, האורות היו מותקנים על המסוף .

שינויים עבור דגם ה- 1968 הגבירו את הבטיחות עם הגה דו-דיברני סופג אנרגיה יחד עם חגורות הכתפיים שהוצגו לאחרונה. שינויים אחרים כללו סמני צד קדמיים ואחוריים, כיתוב "FORD" הוסר מהמכסה המנוע, מראה אחורית הועברה מהמסגרת לשמשה הקדמית, כעת ניתן היה להשיג XU XX במנוע V302, ונוספו גרפיקה של C-Stripe.

קונים פורד מוסטנג 1968?

המוסטנג המיוחד בקליפורניה, או GT / CS, התבסס חזותית על דגם שלבי ונמכר רק במדינות המערב. המיוחד 'High Country', נמכר בדנוור, קולורדו. בעוד ה- GT / CS היה זמין רק כקופה, הדגם 'High Country Special' היה זמין בתצורות fastback וניתנות להמרה ב- 1966 ו- 1967 ורק כקופה ב- 1968.

המהיר של המוסטנג זכה למעמד של תרבות פופולרית כשהוא משמש במותחן הפשע בוליט. סא"ל פרנק בוליט, אותו מגלם השחקן סטיב מקווין, נהג במכונית 1968 מוסטנג GT של Highland Green 390 מוסטנג GT עם 4 cu במנוע 1968V. הוא רדף אחרי שני מכים במטען דודג 'שחור של XNUMX במרדף המכוניות של הסרט ברחובות סן פרנסיסקו.

פורד מוסטנג 1968

E & R Classics, מומחה הרכב הקלאסי של פורד!

לחץ כאן כדי לראות את המלאי שלנו

מהם היתרונות של קניית מכונית פורד מוסטנג 1968 בחברת ER Classics?
- מבחר נהדר של מכוניות קלאסיות למכירה
- כל המכוניות נבדקות בקפידה על ידי המכונאים בבית המלאכה שלנו
- הליכות MOT, ריתוך ופנים עבור מכונית פורד מוסטנג 1968 שלך
- מכניקת הזקנים המיוחדת שלנו יכולה לדאוג לכל ההליכים
אנו יכולים לדאוג לתיקונים, לתחזוקה ולצרכים המותאמים אישית
- הקמה מלאה של מכונית פורד מוסטנג 1968 שלך
- אנו יכולים לספק את המכונית הקלאסית שלך לכל מדינה אירופאית