קנו את המכונית הקלאסית שלכם בבטחה באופן מקוון | צרו איתנו קשר באמצעות דואר אלקטרוני או טלפון | בשל תקנות covid-19 אולם התצוגה שלנו פתוח בתיאום מראש בלבד
עבור למלאי למכור את הרכב שלי

פורד מוסטנג 1966

ה- 1966 מוסטנג התחיל עם שינויים בגזרה בינונית הכוללת סורג חדש, קישוט צד, כיסויי גלגלים וכובע גז. תיבת הילוכים אוטומטית בעלת שלושה הילוכים הפכה לזמינה עבור V225 8 כ"ס. מנוע קוד ה- "hipo" K של ה- 289 הוצע עם תיבת הילוכים אוטומטית c4, היו לו פנימיות חזקות יותר ותוכלו לזהות תיבת הילוכים אוטומטית של היפו על ידי מעטפת החיצונית של הסרוו מסומנת ב- 'C'. גל זיזים מרים המוצק לאורך זמן, שאיפשר ל- 289 המתפתל הגבוה להפוך את כוחות הסוס שהוא נודע אליו, לא היה ידידותי לממיר מומנט אוטומטי בעל מהירות דוכנים. ניתן לאתר את ה- HiPo בקלות רבה על ידי מנחת הרטט בעובי 1 אינץ '(25 מ"מ), היעדר יחידת התקדמות ואקום במפיץ הנקודה הכפולה.

פורד מוסטנג מכוניות קלאסיות למכירה

כאשר מכסה המסתם מכוסה, יש אות גדולה "K" המוטבעת בין קפיצי השסתום, שלצד הברגה בברזלים (לעומת כפתור לחיצה 289 אחרים) לזרועות הנדנדה המתכווננות. הוצע גם מספר גדול של אפשרויות צבע וצבעים פנים חדשים, מערכת סאונד של AM / שמונה פסים, ואחד הרדיו הראשוני לרכב מונו של AM / FM. זה גם הסיר את אשכול הכלים של הפלקון; התכונות האופציונליות שקודם לכן, כולל מדידות עגולות ומגני שמש מרופדות, הפכו לציוד סטנדרטי. להמרה מוסטנג תהיה הנמכרת ביותר ב- 1966 כאשר 72119 נמכר.

קונים פורד מוסטנג 1966?

המוסטנגים 1965 ו- 1966 נבדלים זה מזה על ידי וריאציות מבחוץ, למרות עיצוב דומה. וריאציות אלה כוללות את הסמל ברבע לוחות מאחורי הדלתות. ב- 1965 הסמל היה חתיכת כרום אנכית אחת, ואילו ב- 1966 הסמל היה קטן יותר בגובהו והיו לו שלושה מוטים אופקיים המשתרעים מהעיצוב, הדומים ל- "E". סורגי הכניסה הקדמיים וקישוטים היו שונים גם הם. הסורג הקדמי של ה- 1965 השתמש בתבנית "חלת דבש", ואילו גרסת ה- 1966 הייתה בסגנון "מחוררת". בעוד ששתי הדגמים השתמשו בסמל "סוס ומכלאה" שעל הסורג, ל- 1965 היו פסי 4 המשתרעים מכל צד של המכלאה, ואילו ב- 1966 הוסרו סורגים אלה. 1966 הציג מהדורה מוגבלת של 'High Country Special', 333 מהם נמכרו בקולורדו, וויומינג ונברסקה.

פורד מוסטנג 1966

E & R Classics, מומחה הרכב הקלאסי של פורד!

לחץ כאן כדי לראות את המלאי שלנו

מהם היתרונות של קניית מכונית פורד מוסטנג 1966 בחברת ER Classics?
- מבחר נהדר של מכוניות קלאסיות למכירה
- כל המכוניות נבדקות בקפידה על ידי המכונאים בבית המלאכה שלנו
- הליכות MOT, ריתוך ופנים עבור מכונית פורד מוסטנג 1966 שלך
- מכניקת הזקנים המיוחדת שלנו יכולה לדאוג לכל ההליכים
אנו יכולים לדאוג לתיקונים, לתחזוקה ולצרכים המותאמים אישית
- הקמה מלאה של מכונית פורד מוסטנג 1966 שלך
- אנו יכולים לספק את המכונית הקלאסית שלך לכל מדינה אירופאית