יום ראשון 1 באוגוסט EXTRA OPEN (12: 00-16: 00) - יולי ואוגוסט פתוח כרגיל
עבור למלאי למכור את הרכב שלי

פורד קאפרי

פורד קאפרי הוא קופייה מהירה מהקבוצה המיוצרת בין השנים 1968 עד 1986. המכונית תוכננה על ידי פיליפ ט. קלארק ונועדה להיות מקבילה אירופאית למוסטנג. פורד קאפרי הראשון היה ה- Mk I. המכונית נחשפה בתערוכת הרכב בבריסל והיו לה דמיון לקורטינה. לפורד היה הרצון להגיע לקשת רחבה של קונים על ידי הפיכת חבר הכנסת לנגיש. המכונית נעשתה במחיר סביר באמצעות מנועים שונים. פורד תיקן את חבר הכנסת הראשון I בשנת 1972, כולל מושבים חדשים ופנסי זנב מוגדלים.

פורד מכוניות קלאסיות למכירה

פורד קאפרי ח"כ II יוצר בין השנים 1974 עד 1978. חלקית בגלל משברי הנפט בשנת 1973 החליטה פורד ליצור מכונית המתאימה יותר לנהיגה יומיומית. זה הביא למספר שינויים במכונית, כמו מצנפת קצרה יותר ודלת אחורית האצ'בק. חבר הכנסת קאפרי השני היה הפורד הראשון שכלל דלת אחורית האצ'בק. המכונית דמה מכנית ל- Mk I. עם זאת, לחבר הכנסת השני היה גוף גדול יותר, לוח מחוונים מודרני יותר והגה קטן יותר.

קונים פורד קאפרי?

"פרויקט קרלה" היה התייחסות לקאפרי ח"כ III שהופקה בשנים 1978 עד 1986. המכונית כללה כמה שינויים בהשוואה לח"כ II. הרעיון של ח"כ II המתוקן הוצג בתערוכת הרכב של ג'נבה בשנת 1976. חזיתו של ח"כ III כללה ארבע פנסי פנס וסורג שחור מרופד. יתר על כן, קפרי MK III שיפרה את האווירודינמיקה שלה, מה שהביא לשיפור ביצועי המכונית.

פורד קאפרי

E & R Classics, מומחה הרכב הקלאסי של פורד!

לחץ כאן כדי לראות את המלאי שלנו

מהם היתרונות של קניית מכונית פורד קאפרי בחברת ER Classics?
- מבחר נהדר של מכוניות קלאסיות למכירה
- כל המכוניות נבדקות בקפידה על ידי המכונאים בבית המלאכה שלנו
- הליכי MOT, ריתוך ופנים לרכב פורד קאפרי שלך
- מכניקת הזקנים המיוחדת שלנו יכולה לדאוג לכל ההליכים
אנו יכולים לדאוג לתיקונים, לתחזוקה ולצרכים המותאמים אישית
- הקמה מלאה של מכונית פורד קאפרי שלך
- אנו יכולים לספק את המכונית הקלאסית שלך לכל מדינה אירופאית