קנו את המכונית הקלאסית שלכם בבטחה באופן מקוון | צרו איתנו קשר באמצעות דואר אלקטרוני או טלפון | בשל תקנות covid-19 אולם התצוגה שלנו פתוח בתיאום מראש בלבד
עבור למלאי למכור את הרכב שלי

פרארי 348

פרארי 348 הינה מכונית ספורט דו-מושבית בעלת מנועי V8 בעלת מנועי אמצע מנועי באמצע הדרך, ומחליפה את פרארי 328 ב- 1989 ונמשכת עד 1995. ה- 348, 348 tb (Trasversale Berlinetta) התגית לגרסת הקופה ו- 348 ts (Spider) לגרסת הטארגה, כולל גרסת 3.4 ליטר רגילה של מנוע ה- V4 בעל ארבע המצלמות, שסתום-שסתום-לכל צילינדר. בדומה לקודמותיה, מספר הדגם נגזר מתצורתו, כאשר הספרות 8 הראשונות היו העקירה וה- 2rd הוא מספר הצילינדרים. המנוע הותקן באורך ומחובר לתיבת הילוכים ידנית רוחבית, כמו ה- Mondial t. ה- "T" בשם הדגם 3 tb ו- ts מתייחס למיקום הרוחבי של תיבת ההילוכים.

פרארי מכוניות קלאסיות למכירה

הסטיילינג של פרארי 348 נבדל מהדגמים הקודמים עם צריכת אוויר צדדית רצופה ופנסים אחוריים מלבניים שדומים לפרארי טסטראוסה. ה- 348 הותקן בניהול מנוע מחשב כפול, בלימות נגד נעילה כפולות מיותרות, ומערכות מיזוג וחימום לאבחון עצמי. בדגמים מ- 1993 ומעלה יש מנועי התנעה מתוצרת יפנית וגנרטורים כוח ניפונדנסו כדי לשפר את האמינות, כמו גם את הסוללה שנמצאת בתוך הפגוש השמאלי הקדמי להפצת משקל טובה יותר. בדומה לטסטראוסה, אך כשהם יוצאים מ- 308 ו- 328, הרדיאטורים לשמן ונוזל הקירור הועברו מהאף לצדדים, והרחיבו את מותניה של המכונית באופן משמעותי אך הקלו על תא הנוסעים בהרבה לקירור.

קונים פרארי 348?

פרארי 348 צוידה במערכת שמן יבש למניעת רעב שמן במהירות גבוהה ובמהלך פיתוי קשה. ניתן לבדוק את מפלס השמן במדויק רק כאשר המנוע פועל עקב התקנה זו. פרארי 348 צוידה במתלי גובה נסיעה מתכווננים ותחת מסגרת אחורית נשלפת כדי להאיץ את הסרת המנוע לתחזוקה. רכב זה שימש גם כפרדת מבחן לפרארו אנזו.

פרארי 348

E & R Classics, מומחה המכוניות הקלאסיות שלך בפרארי!

לחץ כאן כדי לראות את המלאי שלנו

מהם היתרונות של קניית מכונית פרארי 348 בחברת ER Classics?
- מבחר נהדר של מכוניות קלאסיות למכירה
- כל המכוניות נבדקות בקפידה על ידי המכונאים בבית המלאכה שלנו
- הליכות MOT, ריתוך ופנים עבור מכונית פרארי 348 שלך
- מכניקת הזקנים המיוחדת שלנו יכולה לדאוג לכל ההליכים
אנו יכולים לדאוג לתיקונים, לתחזוקה ולצרכים המותאמים אישית
- מסעדה מלאה של מכונית ה- Ferrari 348 שלך
- אנו יכולים לספק את המכונית הקלאסית שלך לכל מדינה אירופאית