קנו את המכונית הקלאסית שלכם בבטחה באופן מקוון | צרו איתנו קשר באמצעות דואר אלקטרוני או טלפון | בשל תקנות covid-19 אולם התצוגה שלנו פתוח בתיאום מראש בלבד

מספר סימוכין

עבור למלאי למכור את הרכב שלי

סיטרואן 2CV

Citroën 2CV הופק במשך 42 שנים. המכונית תוכננה על ידי פלמיניו ברטוני. לאחר מותו של אנדרה סיטרואן והשתלטות החברה על ידי מישלן, החליט המנהיג החדש של סיטרואן לפתח מכונית שתתמוך בכמות האדירה של החקלאים שחיה בכפרי צרפת. סקר נערך על ידי ז'אק דוקלוס כדי לפתור את דרישות התרבות הצרפתית. התוצאה של אותו סקר הייתה די ברורה. התרבות הצרפתית לא הצליחה להרשות לעצמה מכונית. לכן, סיטרואן החליטה ליצור מכונית במחיר נמוך שיכולה לעמוד בסטנדרטים של התושבים. מנהיג הפרויקט פייר-ז'ול בולאנגר כונה גם Citroën 2CV כמטרייה על גלגלים. המכונית נדרשה לעמוד בשני סטנדרטים, לאחר שנלקחה בחשבון את הסקר. ראשית, המכונית הייתה צריכה להיות מסוגלת להעביר אנשים מרובים ובאותה העת להוביל 50 קילו של סחורות משק. שנית, המכונית הייתה צריכה להיות נוחה מספיק כדי לאפשר לנהג להעביר סל ביצים מעל שדה מחוספס ללא שבירה.

מכוניות קלאסיות של סיטרואן למכירה

לאב-טיפוס הראשון של Citroën 2CV הייתה רק פנס ראש אחד, על מנת לחסוך כסף. עם זאת, המכונית טעתה באופנוע שאילץ את סיטרואן לשנות את האב-טיפוס. בשנת 1939, סיטרואן רצתה להציג אב טיפוס בסלון של l'Automobile באוקטובר. עם זאת, עקב ה- WO II הסלון בוטל וסיטרואן לא הצליחה להציג את האב-טיפוס. בסופו של דבר סיטרואן קיבלה את ההזדמנות לחשוף את המכונית בשנת 1948 בסלון של פריז. בשנת 1949 המהירות השנייה של ה- 2CV הייתה במהירות הגבוהה ביותר של 65 קמ"ש (40 קמ"ש). לרכב היה רק ​​תאורת זנב אחת ומהירות המגבים הייתה תלויה במהירות המכונית. למרות ש- 2CV חווה ביקורת רבה מצד העיתונות, המכונית השפיעה רבות על תושבי צרפת עם הכנסה נמוכה. תוך זמן קצר העלייה בייצור ליותר מ 6000 יחידות בשנת 1950.

קונים סיטרואן 2CV?

בשנת 1948 צוינה המכונית במנוע מקורר באוויר 375 סמ"ק, שתוכנן על ידי וולטר בקיה ולוסין ג'רארד. במהלך השנים לא בוצעו שינויים רבים במנוע. השינוי היחיד שנעשה היה קיבולת המנוע. בשנת 1955 היה לרכב מנוע 425 סמ"ק. שלוש עשרה שנים לאחר מכן, בשנת 1968, קיבלה המכונית מנוע 602 סמ"ק. זה הביא לשינוי סיווג המס של המכונית, שהביא לכך שהמכונית הפכה ל 3CV. שם המכונית נשארה זהה. מאפיין יוצא דופן של המכונית היה גלגל ההילוכים, מכיוון שהמכשיר יצא אופקית מלוח המחוונים וידיתו מעוקלת כלפי מעלה.

סיטרואן 2CV

E & R Classics, מומחה המכוניות הקלאסיות של סיטרואן!

לחץ כאן כדי לראות את המלאי שלנו

מהם היתרונות של קניית מכונית Citroën 2CV בחברת ER Classics?
- מבחר נהדר של מכוניות קלאסיות למכירה
- כל המכוניות נבדקות בקפידה על ידי המכונאים בבית המלאכה שלנו
- הליכי MOT, ריתוך ופנים לרכב Citroën 2CV שלך
- מכניקת הזקנים המיוחדת שלנו יכולה לדאוג לכל ההליכים
אנו יכולים לדאוג לתיקונים, לתחזוקה ולצרכים המותאמים אישית
- הקמה מלאה של מכונית Citroën 2CV שלך
- אנו יכולים לספק את המכונית הקלאסית שלך לכל מדינה אירופאית