קנו את המכונית הקלאסית שלכם בבטחה באופן מקוון | צרו איתנו קשר באמצעות דואר אלקטרוני או טלפון | בשל תקנות covid-19 אולם התצוגה שלנו פתוח בתיאום מראש בלבד
עבור למלאי למכור את הרכב שלי

שברולט קורבט

הקורבט היא מכונית ספורט עם שתי דלתות. המכונית מיוצרת מאז 1953. הדור הראשון של הקורבט נקרא C1. הדגם יוצר משנת 1953 עד 1962. בשנתיים הראשונות ה- C1 לא כלל מנוע V8. מנוע ה- V8 הגיע כאופציה למכונית בשנת 1955 מה ששיפר את תאוצת המכונית. בשנת 1956 הציגה שברולט מראה חיצוני חדש לקורבט. החל משנת 1956 המכונית כללה תכונות אופציונליות כמו חלונות חשמל ותיבת הילוכים ידנית בעלת ארבעה מהירות. הקורבט תוקן בשנת 1958. פנים הפנים כלל שינויים קטנים כמו גלגל הגה חדש ולוח המחוונים. החלק החיצוני של המכונית שונו גם עם למשל חזית ארוכה יותר. החלק האחורי של המכונית תוקן לחלוטין בשנת 1961.

מכוניות שברולט קלאסיות למכירה

משנת 1963 עד 1967 יוצר הדור השני של הקורבט. C2 היה בסך הכל קטן יותר מ- C1. המכונית תוכננה על ידי לארי שינודה ושמה ה"סטינג ריי ". השם סטינג ריי מתייחס למכונית המירוץ הספורטיבית קורבט סטינגריי רייסר שעוצבה על ידי ביל מיטשל. לרוץ הסטינגריי הייתה השפעה רבה על הסטיילינג של הדור השני של שברולט קורבט. המכונית הייתה קופייה שכללה פנסים נסתרים ואוורור מכסה המנוע לא פונקציונלי. בסוף 1963, מיזוג האוויר הפך לתכונה אופציונלית לרכב. בשנת 1966 המכונית כללה גם משענות ראש אופציונליות.

קונים שברולט קורבט?

הדור השלישי של שברולט קורבט היה מיוצר משנת 1968 עד 1982. ה- C3 הייתה המכונית הראשונה שהשתמשה ב- T-top עם לוחות גג נשלפים. המנוע והמרכב של ה- C3 היו דומים לקודמו, ה- C2. לעומת זאת, ל- C3 גוף ופנים שונים בהשוואה ל- Corvette C2. הדור השלישי השתמש גם בשם סטינגריי, אך כמילה אחת. בשנת 1970 תוקן C3 Stingray עם שיפורים כמו מושבים שעוצבו מחדש. השימוש בפגושים בכרום הסתיים בשנת 1973. ה- C4 מיוצר בין השנים 1984 עד 1996. המכונית עוצבה מחדש לחלוטין. ל- C4 היו 43 אבות-טיפוס בגלל בעיות איכות ועיכוב חלק.

שברולט קורבט

E & R Classics, המומחה שלך לשברולט קלאס!

לחץ כאן כדי לראות את המלאי שלנו

מהם היתרונות של קניית מכונית שברולט קורבט בחברת ER Classics?
- מבחר נהדר של מכוניות קלאסיות למכירה
- כל המכוניות נבדקות בקפידה על ידי המכונאים בבית המלאכה שלנו
- הליכי MOT, ריתוך ופנים לרכב שברולט קורבט
- מכניקת הזקנים המיוחדת שלנו יכולה לדאוג לכל ההליכים
אנו יכולים לדאוג לתיקונים, לתחזוקה ולצרכים המותאמים אישית
- סיור מלא במכונית שברולט קורבט שלך
- אנו יכולים לספק את המכונית הקלאסית שלך לכל מדינה אירופאית