קנו את המכונית הקלאסית שלכם בבטחה באינטרנט | צרו איתנו קשר באמצעות דואר אלקטרוני או טלפון | בשל תקנות covid-19 אולם התצוגה שלנו סגור
עבור למלאי למכור את הרכב שלי

שברולט קמארו

הדור הראשון של הקמארו נחשף בשנת 1966. המכונית הייתה זמינה כקופייה של 2 דלתות או כנפתח עם 2 + 2 מקומות ישיבה. פורד מוסטנג נהנה המון מהצלחה. המכונית הספורטיבית הקומפקטית של שברולט, ששמה קורוויאר, לא הצליחה להתחרות במוסטנג. לכן, שברולט קדימה את הקמארו שדומה למוסטנג. המכונית תוכננה על מנת ליצור מכונית בעלת תצורת הנעה אחורית קונבנציונאלית דומה ומנועי קדמי כמו המוסטנג. הדור הראשון של הקמארו יוצר עד 1969.

מכוניות שברולט קלאסיות למכירה

הדור השני יוצר משנת 1970 עד 1981. בהשוואה לדור הראשון, המכונית של הדור השני הייתה ארוכה, נמוכה ורחבה יותר. המכונית לא הייתה זמינה כגג נפתח. היו כמה שינויים שנערכו בדור השני של הקמארו. השלדה והתליה של המכונית תוקנו מה שהביא לשיפור הנוחות והביצועים של המכונית. המכונית קיבלה מתיחת פנים בשנת 1974 ובשנת 1978. המכונית הפכה מעט גדולה יותר ורחבה יותר.

קונים שברולט קמארו?

הדור השלישי של הקמארו הופק בין השנים 1981 עד 1992. המכונית הייתה הראשונה שהציעה תכונות כמו הזרקת דלק מודרנית ותיבות הילוכים ידניות. המכונית הייתה כמעט 500 פאונד (227 ק"ג) קלילה יותר מקודמתה. שברולט הציגה מחדש קמארו נפתחת בשנת 1987. עיצוב המכונית לא דומה לקודמותיה. החלון האחורי היה גדול ושפר את ההתפתחויות האחרונות. השמשה הקדמית הייתה בזווית של 62 מעלות. זה שבר כלל פנימי של GM שהגביל זוויות כאלה לשישים מעלות. במהלך השנים קמארו זכה לשלושה דורות חדשים, מה שהפך אותו לסך הכל לשישה דורות.

שברולט קמארו

E & R Classics, המומחה שלך לשברולט קלאס!

לחץ כאן כדי לראות את המלאי שלנו

מהם היתרונות של קניית מכונית שברולט קמארו ב- ER Classics?
- מבחר נהדר של מכוניות קלאסיות למכירה
- כל המכוניות נבדקות בקפידה על ידי המכונאים בבית המלאכה שלנו
- הליכי MOT, ריתוך ופנים לרכב שברולט קמארו שלך
- מכניקת הזקנים המיוחדת שלנו יכולה לדאוג לכל ההליכים
אנו יכולים לדאוג לתיקונים, לתחזוקה ולצרכים המותאמים אישית
- סיור מלא במכונית שברולט קמארו שלך
- אנו יכולים לספק את המכונית הקלאסית שלך לכל מדינה אירופאית