קנו את המכונית הקלאסית שלכם בבטחה באופן מקוון | צרו איתנו קשר באמצעות דואר אלקטרוני או טלפון | בשל תקנות covid-19 אולם התצוגה שלנו פתוח בתיאום מראש בלבד

מספר סימוכין

עבור למלאי למכור את הרכב שלי

בנטלי קונטיננטל

הבנטלי קונטיננטל ידוע בשלדה המיוחדת והמנוע החזק שלו. המכונית כוללת מספר דורות. לאחר הרכישה של בנטלי, הקונטיננטל הפכה למכונית הראשונה שיצאה תחת הנהלת פולקסווגן AG.

מכוניות בנטלי קלאסיות למכירה

אחד הדגמים הוא ה- Continental GT. ה- GT מיוצר מאז 2003 ונחשף בתערוכת הרכב של ג'נבה. המכונית נדחתה מקודמותיה, ה- Continental R וה- Continental T, עם הייצור ההמוני שלה והמחיר הנמוך יותר. המחיר הנמוך של המכונית דאג לכך שבנטלי ימשוך אליו בסיס לקוחות רחב יותר. ל- Continental GT יש מנוע W6.0 דו-טורבו-טורבו 12 ליטר. המכונית מאיצה מ -0 ל -100 קמ"ש תוך 4.8 שניות. המהירות העליונה של המכונית היא 318 קמ"ש. מאפיין יוצא דופן במכונית הוא שעון לוח המחוונים שנעשה על ידי ברייטלינג, שען שעוני יוקרה שוויצריים.

קונים בנטלי קונטיננטל?

במהלך השנים, ה- Bentley Continental GT עבר שינוי. בסופו של דבר נחשף ה- GTC הקונטיננטלי. ה- GTC הוא להמרה. המכונית מאיצה מ -0 ל -100 קמ"ש תוך 5.1 שניות. המהירות העליונה של המכונית תלויה בגג שלה. אם הגג למעלה, המכונית יכולה להגיע למהירות עליונה של 314 קמ"ש. כשהגג מושקע, המכונית יכולה להגיע למהירות עליונה של 305 קמ"ש.

בנטלי קונטיננטל

E & R Classics, מומחה המכוניות הקלאסיות של בנטלי!

לחץ כאן כדי לראות את המלאי שלנו

מהם היתרונות של קניית מכונית בנטלי קונטיננטל ב- ER Classics?
- מבחר נהדר של מכוניות קלאסיות למכירה
- כל המכוניות נבדקות בקפידה על ידי המכונאים בבית המלאכה שלנו
- הליכות MOT, ריתוך ופנים לרכב שלך בנטלי קונטיננטל
- מכניקת הזקנים המיוחדת שלנו יכולה לדאוג לכל ההליכים
אנו יכולים לדאוג לתיקונים, לתחזוקה ולצרכים המותאמים אישית
- הקמה מלאה של המכונית שלך בנטלי קונטיננטלית
- אנו יכולים לספק את המכונית הקלאסית שלך לכל מדינה אירופאית