קנו את המכונית הקלאסית שלכם בבטחה באופן מקוון | צרו איתנו קשר באמצעות דואר אלקטרוני או טלפון | בשל תקנות covid-19 אולם התצוגה שלנו פתוח בתיאום מראש בלבד
עבור למלאי למכור את הרכב שלי

אוסטין היילי 100 / 6

תאגיד המנוע הבריטי ראה באוסטין הילי חלק בלתי נפרד מההרכב שלהם, ולכן כאשר אסטרטגיית המנוע של החברה השתנתה, היה ברור שגם מכונית הספורט הגדולה תצטרך לשנות. בשנת 1956 100/4 הפך להיות אוסטין הילי 100/6. ארבע A90 הישנה נחשבה למיושנת, ולכן הוחלפה בשש ישר חדש בערך באותו גודל.

מכוניות קלאסיות של אוסטין היילי למכירה

התכנון המחודש כלל מתיחת בסיס גלגלים בגודל 2 אינץ 'ומיקום מחדש של כמה רכיבים בזנב כדי לפנות מקום לתוספת מושבי דלי אחוריים זעירים "+ 2". הסטיילינג לאוסטין הילי 100/6 היה כמעט זהה לקודמו, מלבד גריל סגלגל חדש, שמשה קדמית קבועה, בחירה של גלגלי חוטים או דיסק פלדה ומכסה מנוע מבולבל עם כניסת אוויר פונקציונלית קטנה בחלקו. חֲזִית. ההבדל הגדול היה מנוע 6 הצילינדרים החדש. זו הייתה יחידת המכוניות הגדולה של סדרת C של BMC; עבודה גדולה של 2.64 ליטר ברזל יצוק עם שסתום עליון, חזק יותר מארבע הגדולות הישנות (102 לעומת 90 כוחות סוס). בדיוק כמו ב- BN2, תיבת הילוכים בת 4 הילוכים הייתה סטנדרטית, אם כי באוסטין הילי 100/6 (המיועדת BN4), הילוך יתר היה אופציה נוספת.

קונים אוסטין היילי 100 / 6?

סתיו 1957 הביא שתי התפתחויות חשובות. ראשית הגיע מהלך אסטרטגי גדול כאשר BMC החליטה לרכז את הרכבה של כל מכוניות הספורט שלה; פירוש הדבר שהייצור של אוסטין היילי עבר מלונגברידג 'למפעל MG באבינגדון. באותה עת בערך הופיע מנוע משופר בהרבה, עם ראש צילינדר מתוקן ו סעפות יעילות יותר שהעלו את עוצמת השיא ל- 117 כ"ס והעניקו משלוח מומנט ספורטיבי יותר. שני מושבים חזרו כתוספת לקו המכונה BN6, ואילו הרכבת ה- BN4 הופסקה עד לפינוי המלאי הקיים.

AUstin Healey 100-6

E & R Classics, מומחה הרכב הקלאסי שלך באוסטין הילי!

לחץ כאן כדי לראות את המלאי שלנו

מהם היתרונות של קניית מכונית אוסטין היילי 100-6 בחברת ER Classics?
- מבחר נהדר של מכוניות קלאסיות למכירה
- כל המכוניות נבדקות בקפידה על ידי המכונאים בבית המלאכה שלנו
- הליכות MOT, ריתוך ופנים לרכב אוסטין היילי 100-6
- מכניקת הזקנים המיוחדת שלנו יכולה לדאוג לכל ההליכים
אנו יכולים לדאוג לתיקונים, לתחזוקה ולצרכים המותאמים אישית
- הקמה מלאה של המכונית שלך באוסטין היילי 100-6
- אנו יכולים לספק את המכונית הקלאסית שלך לכל מדינה אירופאית