קנו את המכונית הקלאסית שלכם בבטחה באופן מקוון | צרו איתנו קשר באמצעות דואר אלקטרוני או טלפון | בשל תקנות covid-19 אולם התצוגה שלנו פתוח בתיאום מראש בלבד
עבור למלאי למכור את הרכב שלי

אסטון מרטין V8

אסטון מרטין V8 היא מכונית המיוצרת על ידי אסטון מרטין בבריטניה בין 1969 ל -1989. כמו כל מכוניות אסטון מרטין המסורתיות, היא נעשתה בעבודת יד לחלוטין. לקוחות אסטון מרטין כבר שנים ביקשו מכונית עם שמונה צילינדרים, אז אסטון מרטין תכננה מכונית גדולה יותר. המנוע עדיין לא היה מוכן, אז בשנת 1967 ה- DBS יצא עם מנוע ה- Vantage היישר-שישה של ה- DB6. שנתיים לאחר מכן ה- V8 היה מוכן ו- DBS V8 יצא. עם סיום ה- Vantage ישר שש בשנת 1973, ה- DBS V8, שנקראה בפשטות אסטון מרטין V8, הפכה למכונית המיינסטרים של החברה במשך כמעט 20 שנה.

מכוניות קלאסיות של אסטון מרטין למכירה

אסטון מרטין V8 Vantage זכה לשבחים מאז השקתו בשנת 1977 על מהירותו המרבית של 270 קמ"ש. המנוע חולק עם לגונדה, אך השתמש בפסי זיזים טובים יותר, יחס דחיסה מוגבר, שסתומי יניקה גדולים יותר וקרבורטורים גדולים יותר המותקנים על סעפות חדשות. הביצועים היו מדהימים עם תאוצה של 0-97 קמ"ש תוך 5.3 שניות, שהייתה עשירית השנייה מהירה יותר מפרארי דייטונה. הסדרה הראשונה צוידה בארבעה קרבורטורים 48IDF2 / 100 וובר, פתח מצנפת עיוור וספוילר אחורי נפרד. גרסת אוסקר הודו הוצגה בסתיו 1978. לוח מחוונים מכוסה עור שחור החליף את לוח המחוונים הקודם. לוח המחוונים מעץ חזר לוונטאז 'בשנות השמונים והעניק מראה יוקרתי. גם גרסת אוסקר הודו קיבלה עלייה קלה בקיבולת. קו זה הופק עד 1989. השם Vantage כבר שימש למספר מכוניות של אסטון מרטין, אך זה היה דגם נפרד. למרות שמבוסס על אסטון מרטין V8, שינויי הפרטים הרבים יצרו חווית נהיגה ייחודית. אחד המאפיינים הבולטים ביותר היה מצנפת השטוח. למרות שדגמי ה- Vantage לא יובאו בארה"ב, הם זכאים להכללה במסגרת כללי ה- "Show and Display" של ה- DOT ברוב המדינות. בין 1986 ל -1989 הופקה גרסת המרה Vantage Volante. שש מכוניות בהשוואה מכנית נבנו בעבר בהזמנה מיוחדת, אך לא היו זמינות באופן קבוע עד אותה תקופה. בגרסת הייצור היה ספוילר קדמי עמוק עוד יותר מהוונטאז ', קשתות גלגלים גדולות עוד יותר וחצאיות צד מורחבות. בשנת 1987 הנסיך צ'רלס מוויילס קיבל Vantage Volante, אך לבקשתו ללא קשתות הגלגלים הרחבות יותר, סכר האוויר הקדמי וחצאיות הצד של מכונית הייצור. מכונית זו נודעה כ"מפרט הנסיך מוויילס ", ממנו נבנו 26 מכוניות אחרות. אלה נחשבים בדרך כלל לרצויים ביותר מכל דגמי ה- V8 משנות ה -70 וה -80.

קונים אסטון מרטין V8?

אסטון מרטין V8

E & R Classics, מומחה המכוניות הקלאסיות שלך באסטון מרטין!

לחץ כאן כדי לראות את המלאי שלנו

אסטון מרטין V8 זגאטו היה תייר גדול משנות ה -80. רק 52 קופות ו -37 מכוניות להמרה נבנו בין השנים 1986 ל -1990. הקופה הוצגה לראשונה בתערוכת הרכב בז'נבה בשנת 1986, והמכונית באה בעקבותיה מאוחר יותר. ה- V8 זגאטו התבסס על אסטון מרטין V8, אך עם גוף שיוצר על ידי זגאטו המפורסם. העיצוב היה פרשנות זוויתית ומודרנית לאסטון מרטין DB4 GT זגאטו משנות השישים. הזגאטו הונע על ידי מנוע V1960 בנפח 430 כ"ס עם קרבורטרים וובר עם חנק כפול, טוב למהירות מרבית של 8 קמ"ש. זו הייתה מכונית יוקרה עם מחיר חדש של 300 דולר. המרה המאוחרת נמכרה תמורת 156,600 דולר. בשנת 171,000, הקומיקאי רואן אטקינסון קנה את מכונית ההנעה הימנית הראשונה עם מספר השלדה 1998 והסבה אותה למפרט סדרת המירוצים אסטון מרטין בעלים C20013. ההמרה בוצעה על ידי חברת Aston Martin Works Service ועלויות ההמרה הכוללות הסתכמו בכ -2 ליש"ט.

מהם היתרונות של קניית מכונית אסטון מרטין V8 בחברת ER Classics?
- מבחר נהדר של מכוניות קלאסיות למכירה
- כל המכוניות נבדקות בקפידה על ידי המכונאים בבית המלאכה שלנו
- הליכי MOT, ריתוך ופנים לרכב של אסטון מרטין V8
- מכניקת הזקנים המיוחדת שלנו יכולה לדאוג לכל ההליכים
אנו יכולים לדאוג לתיקונים, לתחזוקה ולצרכים המותאמים אישית
- הקמה מלאה של מכונית V8 של אסטון מרטין שלך
- אנו יכולים לספק את המכונית הקלאסית שלך לכל מדינה אירופאית