קנו את המכונית הקלאסית שלכם בבטחה באופן מקוון | צרו איתנו קשר באמצעות דואר אלקטרוני או טלפון | בשל תקנות covid-19 אולם התצוגה שלנו פתוח בתיאום מראש בלבד
עבור למלאי למכור את הרכב שלי

אסטון מרטין DB7

אסטון מרטין DB7 הוא תייר מפואר שהופק על ידי אסטון מרטין בין ספטמבר 1994 לדצמבר 2004. הגרנד טורר היה זמין בתצורת קופה או להמרה. אב הטיפוס שעוצב על ידי איאן קאלום וקית הלפט הושלם בנובמבר 1992 ועלה לראשונה בתערוכת הרכב בז'נבה במרץ 1993. שישה צילינדרים DB7 נתפסו כ"מודל כניסה "של ה- V8 Virage שנבנה בעבודת יד. דגם זה היה רכב האסטון מרטין המיוצר ביותר אי פעם, עם יותר מ- יחידות 7000 שנבנו לפני שהוחלף על ידי DB9.

מכוניות קלאסיות של אסטון מרטין למכירה

ה- DB7 יוצר בעיקר בעזרת משאבי יגואר ותמיכה כספית של חברת פורד מוטור, הבעלים של אסטון מרטין בין השנים 1988-2007. ה- DB7 התפתח מ- Jaguar XJS, אם כי נעשו שינויים רבים. ה- DB7 תוכנן בקידלינגטון, אוקספורדשייר, על ידי טום ווקינשו ראסינג מטעם אסטון מרטין. עם ייצור ה- Virage שהתרחש בניופורט פגנל, נרכש מפעל חדש ל- DB7 בבלוקהם, אוקספורדשייר, ששימש בעבר לייצור יגואר XJ220. ה- DB7 והגרסאות שלו היו מכוניות האסטון מרטין היחידות שיוצרו בבלוקסהאם והיחידה עם מבנה פלדה שעברה בירושה מיגואר.

קונים אסטון מרטין DB7?

המרה של וולנטה נחשפה בתערוכת המכוניות הבינלאומית בצפון אמריקה בדטרויט ב- 1996. בשתי הגרסאות יש מנוע בעל שישה צילינדרים בעל סופר-מנוע. בארצות הברית, הקופה נמכרה תמורת 140,000 דולר והוולנטה ב- 150,000 USD. שירות עבודות סיפק חבילת נהיגה דינמיקה מיוחדת אשר שיפרה משמעותית את הביצועים והשימוש עבור בעלים שרצו יותר ממה שהתצורה הסטנדרטית הציעה.

אסטון מרטין DB7

E & R Classics, מומחה המכוניות הקלאסיות שלך באסטון מרטין!

לחץ כאן כדי לראות את המלאי שלנו

מהם היתרונות של קניית מכונית אסטון מרטין DB7 בחברת ER Classics?
- מבחר נהדר של מכוניות קלאסיות למכירה
- כל המכוניות נבדקות בקפידה על ידי המכונאים בבית המלאכה שלנו
- הליכי MOT, ריתוך ופנים לרכב אסטון מרטין DB7
- מכניקת הזקנים המיוחדת שלנו יכולה לדאוג לכל ההליכים
אנו יכולים לדאוג לתיקונים, לתחזוקה ולצרכים המותאמים אישית
- הקמה מלאה של מכונית אסטון מרטין DB7 שלך
- אנו יכולים לספק את המכונית הקלאסית שלך לכל מדינה אירופאית