קנו את המכונית הקלאסית שלכם בבטחה באופן מקוון | צרו איתנו קשר באמצעות דואר אלקטרוני או טלפון | בשל תקנות covid-19 אולם התצוגה שלנו פתוח בתיאום מראש בלבד
עבור למלאי למכור את הרכב שלי

אלפא רומיאו עכביש

הדור הראשון של עכביש האלפא רומיאו יוצר בין השנים 1966 עד 1993. בשנת 1966 הוצג העכביש הראשון. אורגנה תחרות כניסה למציאת שם לרכב. אלפי פתקי הצבעה התקבלו. בסופו של דבר הגיע איש מאיטליה עם ההצבעה המנצחת שהחזיקה את השם "דואטו". עם זאת, בגלל בעיות בסימן המסחרי, אלפא רומיאו לא הצליחה לקרוא למכונית "דואטו". לכן המכונית נקראה העכביש 1600. המכונית תוכננה על ידי פינינפרינה. השלדה של עכביש 1600 התבססה על השלדה של ג'וליה 105. לדו מושבים היה מנוע ארבע צילינדרים בנפח 1600 סמ"ק.

מכוניות קלאסיות של אלפא רומיאו למכירה

בינואר 1968 נחשף עכביש עכביש 1750 כממשיך דרכו של העכביש 1600. המהירות הגבוהה ביותר היא 190 קמ"ש (118 קמ"ש). לאחר זמן מה הוצג הספיידר 1300 ג'וניור. המהירות העליונה של מכונית זו היא 170 קמ"ש (106 קמ"ש). ספיידר 1300 ג'וניור תפקד כעכביש במחיר נמוך יותר. המכונית הייתה שונה בתנועתיות ובתפוקות המנוע וחסרה לה כמה תכונות שהמכוניות היקרות יותר כללו. הגה העץ בעל שלוש הדיבורים הוחלף למשל על ידי מסגרת פלסטיק בעלת שתי דיבורים. בשנת 1970 בוצעו שינויים משמעותיים בחלקה החיצוני של המכונית. זנב המכונית תוקן, מה שהביא להגדלת שטח המטען. נעשו שינויים קטנים יותר כמו הסורג שהיה שונה במקצת מקודמו וידיות דלת חדשות. עכביש עכביש קיבל מטען עוצמה חדש ששינה את שמו של העכביש 1750 בספיידר Veloce 2000.

קונים עכביש של אלפא רומיאו?

בשנת 1983, העכביש שיפר כמה שינויים, שכללו למשל פגושים קדמיים ואחוריים מגומי שחור ופגוש קדמי הכולל את הסורג. שלוש שנים אחר כך הוצג Quadrifoglio Verde (תלתן ארבע העלים הירוק). ה- QV הוצע בשלושה צבעים: אדום, כסף ושחור. פנים המכונית השתפר מעט. המכונית קיבלה למשל קונסולה מרכזית חדשה ולוחות מקף תחתונים. שינויים קלים התרחשו במהלך השנים. בשנת 1990 הושקה סדרת הגמר של העכביש עם מספר פיצ'רים כמו מאוורר קירור חשמלי ופנסים אחוריים באורך מלא.

אלפא רומיאו עכביש

E & R Classics, מומחה המכוניות הקלאסיות של אלפא רומיאו!

לחץ כאן כדי לראות את המלאי שלנו

מהם היתרונות של קניית מכונית עכביש של אלפא רומיאו ב- ER Classics?
- מבחר נהדר של מכוניות קלאסיות למכירה
- כל המכוניות נבדקות בקפידה על ידי המכונאים בבית המלאכה שלנו
- הליכות MOT, ריתוך ופנים לרכב עכביש האלפא רומיאו שלך
- מכניקת הזקנים המיוחדת שלנו יכולה לדאוג לכל ההליכים
אנו יכולים לדאוג לתיקונים, לתחזוקה ולצרכים המותאמים אישית
- קייטרינג שלם של מכונית עכביש האלפא רומיאו שלך
- אנו יכולים לספק את המכונית הקלאסית שלך לכל מדינה אירופאית