קנו את המכונית הקלאסית שלכם בבטחה באופן מקוון | צרו איתנו קשר באמצעות דואר אלקטרוני או טלפון | בשל תקנות covid-19 אולם התצוגה שלנו פתוח בתיאום מראש בלבד
עבור למלאי למכור את הרכב שלי

אלפא רומיאו GTV

ה- GT של אלפא מיוצר משנת 1994 עד 2004. הקיצור GTV מייצג את Gran Turismo Veloce שפירושו סיור מהיר גדול. ה- GTV תפקד כממשיך דרכו של קופאת ה- Alfetta GTV. המכונית תוכננה על ידי אנריקו פומיה. פיאט הפכה לבעלים של אלפא רומיאו בשנת 1986, מה שהביא לעיכוב ה- GTV. כוונת ה- GTV הייתה להקים מחדש את מסורת הקופה הספורטיבית של אלפא רומיאו. לאחר אישור העיצוב על ידי מנכ"ל פיאט, ויטוריו ג'ידלה, וולטר דה סילבה היה אחראי להשלים את פרטי המכונית בדיוק כמו עיצוב הפנים. ה- GTV הושק רשמית בתערוכת הרכב בז'נבה במרץ 1995.

מכוניות קלאסיות של אלפא רומיאו למכירה

בשנת 1997 בוצעו מספר שינויים במכונית. המכונית קיבלה מנוע חדש. חלקה החיצוני של המכונית קיבל שינויים מסוימים כמו תכנון גלגלים חדש המספק מקום נוסף למגרפות הגדולות יותר ולוחבי האדמה האדומים. פנים המכונית התחדש במושבי עור מבית MOMO שהוצעו בצבעים מרובים. צבע המושבים תואם למשל את צבע השטיח וצבע התפרים המקודדים האופציונליים. יתרה מזאת, המכונית הייתה בעלת הגה חדש בעל שלוש דיבורים.

קונים GTV של אלפא רומיאו?

בשנת 1998 חלו שינויים חדשים במכונית, בעיקר בפנים. המכונית קיבלה למשל קונסולת מרכז חדשה ואשכול מכשירים אחר. השינויים שבוצעו בחלקה החיצוני של המכונית כללו מסגרת כרום סביב הסורג וחצאיות וצדדים צדודיים בצבע. יתר על כן, מנוע חדש הוצג. לוח המחוונים נעשה זמין בשני צבעים חדשים, אדום וכחול, בנוסף לשחור הרגיל. בשנת 2000 שופצו המנועים בכדי לעמוד בתקני פליטת Euro3 חדשים. החלק החיצוני של המכונית שונה בשנת 2003. המכונית קיבלה סורג חדש ופגושים קדמיים שונים עם מחזיק לוחית מספר אופסט. בפנים היו כמה שינויים קטנים, למשל שינוי צבע תאורת המכשיר.

אלפא רומיאו GTV

E & R Classics, מומחה המכוניות הקלאסיות של אלפא רומיאו!

לחץ כאן כדי לראות את המלאי שלנו

מהם היתרונות של קניית מכונית GTV של אלפא רומיאו ב- ER Classics?
- מבחר נהדר של מכוניות קלאסיות למכירה
- כל המכוניות נבדקות בקפידה על ידי המכונאים בבית המלאכה שלנו
- הליכי MOT, ריתוך ופנים עבור מכונית ה- GTV של אלפא רומיאו שלך
- מכניקת הזקנים המיוחדת שלנו יכולה לדאוג לכל ההליכים
אנו יכולים לדאוג לתיקונים, לתחזוקה ולצרכים המותאמים אישית
- מסעדה מלאה של מכונית ה- GTV של אלפא רומיאו שלך
- אנו יכולים לספק את המכונית הקלאסית שלך לכל מדינה אירופאית