Translated by Google Translate

NL EN US DE FR PL CZ ES PT IT SE HU GR RO SK JP CN AE IL
✔ קנו בבטחה באינטרנט ✔ משלוח עולמי לדלתכם ✔ עכשיו אחסון בחינם ושלם מאוחר יותר

שאלות נפוצות

האם אני ממשיך לבטח את המכונית שלי?
כן, אתה הבעלים של המכונית עד שהיא נמכרת. לכן אתה מחויב להמשיך לבטח אותו.

האם עלי להמשיך לקחת את המכונית שלי לבדיקה תקופתית לרכב?
כן, אתה הבעלים של המכונית עד שהיא נמכרת. לפיכך, על מכוניתך לעמוד בדרישות המבחן התקופתי לרכב מנועי; אחרת רישיון הרכב שלך יושעה (התקנות שונות למדינה).

האם עלי להמשיך לשלם את מיסי הכביש עבור המכונית?
כן, אתה הבעלים של המכונית עד שהיא נמכרת. אם עדיין יש מיסי דרכים שצריך לשלם (התקנות שונות למדינה ולגיל הרכב), עליכם להמשיך לשלם; אחרת רישיון הרכב שלך יושעה (התקנות שונות למדינה).

מישהו נוהג במכונית שלי בזמן שהיא מתווכת?
במהלך צריכת המכונית שלך, אחת המכניקות המתמחות שלנו תבדוק את המכונית שלך טכנית על ידי לקיחתה לנסיעה קצרה.
לקוחות יכולים לקחת את המכונית שלך לנסיעת מבחן רק על מנת לאשר את רכישת המכונית. אחד מאנשי המכירות שלנו רוכב תמיד יחד עם הקונה הפוטנציאלי.

כמה בטוח המכונית שלי כשהיא חונה ב- E&R Classics?
המכונית שלך עומדת בתוך אולם התצוגה שלנו. אולם התצוגה מאובטח עם מערכת אזעקה איכותית ומערכת מצלמות מתוחכמת (בפנים ובחוץ), והשטח סביב המתקן מאובטח עם מנעולים והגדרות המצוידות בזרם חשמלי כדי למנוע כניסה של פורצים.

מתי אני מקבל את הכסף שלי?
ברגע שנמכרת המכונית שלך, נקבע פגישה עם הקונה לגבי מועד המסירה של המכונית. הקונה צריך לשלם עבור המכונית לפני המסירה. אנו לא מספקים מכוניות באשראי.
כמוכר, אתה מקבל תשלום 16 ימים לאחר מסירת המכונית. עלינו להחיל תקופה זו ביחס לזכותו האירופית של הצרכן להחזיר את הפריט שנמכר.

איך אני יכול להיות בטוח שאני מקבל את הכסף שלי?
E&R Classics הוא אחד המוכרים הגדולים ביותר באולדטימר באירופה. החברה שלנו מוכרת 500 אולדטימרים מדי שנה והיא מעסיקה עובדי 65. יש לנו מעמד משולש AAA בסוכנויות לבקרת אשראי; זהו הסטטוס הגבוה ביותר האפשרי. אל תהסס לבדוק את הפניות שלנו (צור קישור להפניות אלה).

האם עלי גם למסור את מסמכי הרישום לרכב שלי ל- E&R Classics?
לא, זה לא הכרחי; מספיק עותק. רק כאשר המכירה נמכרת, אנו זקוקים למסמכים המקוריים.
לקוחות רבים מוצאים שימושי למסור את המסמכים המקוריים באופן מיידי. זה אפשרי. אנו רושמים זאת בהסכם המשלוח (צור קישור לזה) והמסמכים נכנסים לכספת העמידה באש שלנו.

האם המכונית שלי חייבת לעמוד ב- E&R Classics או שאוכל לשמור אותה במוסך שלי?
אנו מפרסמים ומוכרים מכוניות שעומדות רק באולם התצוגה שלנו. לקוחותינו מגיעים לעתים קרובות ממקומות רחוקים ולכן אנו רוצים שיהיו לכם כל הרכבים העומדים לרשותם. יתר על כן, המספר הגדול של המבקרים המגיעים לאולם התצוגה שלנו מגדיל את הסיכוי למכור את המכונית שלך אם הוא עומד באולם התצוגה.

האם אתה גם סוחר במכוניות כאשר המכונית שלי מועברת למשלוח?
כן, אנו מחליפים גם מכוניות אם המכונית שלך מועברת למשלוח. זה מגדיל את הסיכוי למכור אותו ב- 60%. אנו קונים את מכונית הלקוח כדי למכור את מכוניתכם. הרכישה היא על חשבוננו ובסיכון שלנו.

האם אתה מקבל מכונית במשלוח?
לא, עם כל הצעה שאנו בוחנים אם המכונית מתאימה לקולקציה שלנו או שמא המחירים והמנה האיכותיים טובים. אנו בודקים גם את מצבה הטכני של המכונית.
אל תהסס להציע לנו את המכונית שלך. באמצעות שיחת טלפון ראשונית או באמצעות דואר אלקטרוני, אנו כבר יכולים להעריך אם נוכל לעשות עסקים יחד.

האם אוכל להשתמש במכונית שלי בזמן שהיא עומדת על המשלוח?
לא, זה לא בא בחשבון. לקוחותינו מגיעים לעתים קרובות ממקומות רחוקים ולכן אנו רוצים שיהיו לכם כל הרכבים העומדים לרשותם. יתר על כן, המספר הגדול של המבקרים המגיעים לאולם התצוגה שלנו מגדיל את הסיכוי למכור את המכונית שלך אם הוא עומד באולם התצוגה.

כמה זמן תקופת המשלוח?
תקופת המשלוח היא 6 חודשים.

מה קורה אם המכונית לא נמכרת בתקופת התיווך?
90% מכוניות ואן דה מכוניות נמכרות בתוך 6 חודשים. אם מכונית לא נמכרת לאחר 6 חודשים, אנו מתייעצים איתך. שני הצדדים רשאים להפסיק את מסגרת שיתוף הפעולה ללא עלויות, אך אנו עשויים להציע - לאחר התייעצות איתך - להמשיך לתקופה נוספת.

האם יש עלויות הקשורות לתיווך?
לא, אין לך עלויות הקשורות לתיווך. אנו מבקשים שתכניס את המכונית שלך רק לאחר ניקוי והברקתה היטב. אם לא תעשה זאת, אנו נבקש לקבל החזר בגין ניקוי והברקתו.

מה עושים E&R Classics בכדי למכור את המכונית שלי?
לכל מכונית אנו מגבשים תוכנית שלב אחר שלב של הדרך הטובה ביותר למכור את המכונית. תוכנית שיווק זו תלויה במותג, בדגם, באיכות ובמחיר המחירים.
אנו משקיעים המון כסף בפרסום ושיווק בירידים, בעיתונים, באינטרנט ובאולם התצוגה היפה שלנו כדי למכור את הרכב שלך. הכל על חשבוננו.

כמה רכבים יש למכירה ב- E&R Classics?
בממוצע, יש לנו 250 ישנים למכירה באולם התצוגה שלנו.

האם אוכל להציע מכונית במצב גרוע או שצריכה עבודה טכנית?
כן, זה אפשרי. אנו מעריכים כל מכונית לגופה. פרויקטים של שיקום או מכוניות זולות מטופלים על ידי חברת האחות שלנו, מכוניות סאן קלאסיות.
אם המכונית שלך זקוקה לעבודה טכנית קלה, נוכל לארגן את עבודות התיקון לפני או אחרי המכירה בסדנה שלנו, בה אנו מעסיקים מכניקה מיוחדת של 22.

לרכב שלי אין מסמכים הולנדים כי זה מגיע מחו"ל. האם אתה יכול לתווך גם מכונית כזו?
כן, זו לא בעיה מכיוון שאנו מוכרים רכבים ברחבי העולם. זה לא משנה מאיזו מדינה המכונית שלך מגיעה כל עוד ניירות הרכב שלך תקפים ואתה הבעלים החוקי של המכונית.

כחברה, האם אוכל לבקש מכם להתווך במכירת מכוניות?
כן בהחלט. יש לנו יותר ויותר חברות שמשתמשות בנו כמתווכים למכירת מכוניות. אנא ציין אם המכונית היא מכונית ללא מע"מ (לא ניתן לתבוע מע"מ מרשות המסים) או מכונית מע"מ (ניתן לחלק מע"מ על שולי הרווח).

האם E&R Classics קונה גם מכוניות?
כן, אנו קונים כ- 80% מהמכוניות. יכול לקרות שאם תציע לנו את המכונית שלך לתיווך, אנו עשויים להציע לקנות אותה בעצמנו.

האם תיזהרי עם המכונית שלי?
כמעט כל העובדים ב- E&R Classics הם אוהבי הזקנים והם מעורבים במכוניות שאנו מוכרים. ברור שאנו מקפידים על רכושכם ושלנו. במקרה הלא סביר שמשהו ישתבש בגלל אשמתו של אחד העובדים שלנו, אז פוליסת הביטוח שלנו מכסה את הכל.