סינון

יולי ואוגוסט פתוחים כרגיל
קבע כיוון עולה

מחפש צו?

הירשם וניידע אותך מתי זה זמין

אנחנו קונים את שלך צו!

יש לך פיאט ואתה רוצה למכור? תיצור איתנו קשר. אנחנו תמיד מחפשים מכוניות קלאסיות להוסיף למלאי שלנו

צרו קשר

צו מכירה פומבית

צפה באינטרנט שלנו צו מכירה פומבית של מכוניות קלאסיות. מכירה פומבית חדשה כל שבועיים. מהלקוחות שלנו ולמענם.

צפו במכירה הפומבית שלנו

המומחה שלך בפיאט
צו

רכב קלאסי של פיאט למכירה ב-ER Classics

קניית מכונית קלאסית של פיאט ב-ER Classics
קניית פיאט קלאסית היא רגע מיוחד שאנו ב-ERclassics שמחים לתמוך בו. תוכלו למצוא פיאטים קלאסיים באיכות גבוהה כמו פיאט 500, 600, 850, ספיידר או, למשל, הטופולינו. לא משנה מה המטרה שלך היא לקנות מכונית קלאסית של פיאט, להסתובב בכפר או לנסוע לחוף, ב-ERclassics תמצא את הפיאט שמתאימה לך בדיוק.

סוחר מכוניות קלאסיות מקוונות מספר 1 באירופה
כאשר אתם עומדים לרכוש פיאט קלאסית, אנו נדריך אתכם לפני, במהלך ואחרי תהליך הרכישה. אנו מתמחים במכירת מכוניות קלאסיות ו-Youngtimers משנת 2008 ומשתמשים במומחיות השנים שלנו כדי למצוא את רכב החלומות שלך. האם אתה קונה את המכונית הקלאסית הבאה שלך ב-ER Classics, סוחר המכוניות הקלאסיות המקוון מספר 1 באירופה?

קנה את פיאט הקלאסית הנכונה
חשוב כמובן שתבחרו את הפיאט המתאימה לכם ביותר ועונה על רצונותיכם. מומחי הרכב הקלאסי שלנו יכולים לייעץ לך מאין כמוהו בתחום זה. באתר שלנו תמצאו דוח תמונות נרחב, תמונות 360 מעלות של פנים וחוץ, סרטון ומידע רקע. אם אתם מעדיפים לבקר באולם התצוגה שלנו בוואלוויק, הולנד, זה גם אפשרי כמובן.

למכירה מכוניות קלאסיות של פיאט איכותיות
ב-E&R Classics אנו מציעים רק מכוניות קלאסיות של פיאט באיכות גבוהה שלעתים קרובות שוחזרו ונבדקו בהרחבה על ידי הסדנה שלנו. אנו מתמחים גם ברישום ובדיקות והובלה עולמית עד לדלתכם אפשרית.

החליפו או מכרו את הפיאט הקלאסית שלכם
בנוסף למכירת מכוניות קלאסיות של פיאט, תוכלו גם לפנות ל-ERclassics למכירה או טרייד-אין של קלאסיקה משלכם. האם תרצה מידע נוסף על מסחר או מכירה של הפיאט הקלאסית שלך?
אנא צור קשר עם אחד המוכרים שלנו.