קנו את המכונית הקלאסית שלכם בבטחה באופן מקוון | צרו איתנו קשר באמצעות דואר אלקטרוני או טלפון | בשל תקנות covid-19 אולם התצוגה שלנו פתוח בתיאום מראש בלבד


חלקי רכב אופל קלאסיים

אופל אולדטימר אנדרדלןחלקי רכב קלאסיים, ללא ספק תזדקקו להם פעם אחת אם יש לכם מכונית קלאסית או מכונית ספורט ישנה יותר. ממש כמו טיימר צעיר, גם מכונית קלאסית זקוקה לתשומת לב ותחזוקה. ב- E&R קלאסיקות אנו יודעים טוב יותר מכולם עד כמה חשוב להשיג את חלקי הרכב הקלאסיים הנכונים. מזה שנים רבות אנו רוכשים חלקים עבור מותגים רבים של מכוניות קלאסיות מספקים רגילים. אנו רוצים שתשתף בידע ובניסיון שבנינו לאורך השנים.

קנו חלקים קלאסיים לאופל

כשמחפשים חלקי רכב קלאסיים, ישנם מספר ערוצים בהם תוכלו להשתמש. אתה יכול לבקר ביריד או, למשל, ללכת למומחה לרכב קלאסי של אופל. מה שלעתים קרובות נעשה הכי הרבה הוא כמובן להזמין חלקי חילוף לרכבים קלאסיים ברשת. וודא בעת הזמנת חלקים באינטרנט שאתה עושה זאת עם גורם אמין הסוחר במותגים הנכונים. הספקים שאנו מציגים לכם כאן בעמוד זה הם ספקים אמינים.

חלפים אופליים קלאסיים 

אין מכונית קלאסית זהה ולכן חלקים רבים מתאימים רק למותגים מסוימים. חלקים מבוקשים לעיתים קרובות לאופל הקלאסית הם חלקים לבלמים, תאורה, פיתוחים, פגושים, מנוע ותיבת הילוכים, פליטה, פירים כונן, היגוי וכן הלאה. הדגמים הקלאסיים הידועים ביותר הם אולימפיה, Rekord, קפיטן, קומודור, קאדט ועוד.

אנו שמחים לחלוק את הידע שלנו ברכב הקלאסי

כדי לשמור על תחביב הרכב הקלאסי ולהשאיר אותו נגיש לכולם, אנו שמחים לחלוק איתכם את הידע שלנו. להלן, תוכלו למצוא מספר מומחים לחלקי אופל שנוכל להמליץ ​​לכם עליהם. אל תהסס ללחוץ על אחד הקישורים למטה וליצור קשר עם המומחה. קלאסיקות E&R לא מוכרות או מספקות חלקים בעצמה, מומחים אלה יעשו זאת בשבילכם.

MM חלקי אופל

CA חלקי רכב קלאסיים

חלקים ירוקים של ווקסהול

חלפים וו

מכונית קלאסית ישנה

מועדון ווקסהול קרסטה

ג'ון ריצ'רדס עודף


E&R Classics הוא המומחה הצעיר שלך והמכוניות הקלאסיות 

ב- E&R קלאסיקות תמיד יש יותר מ -400 מכוניות קלאסיות במלאי אולם התצוגה הגדול ביותר של מכוניות קלאסיות באירופה. תמיד יש מכונית שמתאימה לך! 

מניית אופל הנוכחית

למכור את המכונית הקלאסית של אופל

הירשם לניוזלטר שלנו