קנו את המכונית הקלאסית שלכם בבטחה באינטרנט | צרו איתנו קשר באמצעות דואר אלקטרוני או טלפון | בשל תקנות covid-19 אולם התצוגה שלנו סגור


רמי לגאצ'ה

רמי לגאצ'ה (שנת לידה: 1989) איש מכירות בינלאומי.

המכונית הראשונה שקניתי היא פולקסווגן גולף 2 כחולה משנת 1991. הייתי בת 21 כשקניתי את המכונית ועדיין יש לי אותה. רציתי מכונית מושלמת, אבל די זולה. לכן הוא עלה לי רק € 600. זו מכונית טובה מאוד בסכום הכסף שהיא עלתה לי.

הלכתי לבית הספר לעסקים ליד בורדו. חינוך זה נמשך 5 שנים וקיבלתי את התואר השני שלי כאן. אחרי זה נסעתי לקליפורניה לעבוד בחברה צרפתית שמייצרת אוכפים ותליונים לסוסים. הייתי איש מכירות ועשיתי זאת כמעט שנתיים. בחרתי לנסוע לקליפורניה, כי הייתה אפשרות ללכת לשם ולא רציתי לפספס את ההזדמנות הזו. עם זאת, רציתי לחזור לאירופה כדי לבצע את אותה עבודה, אך קרוב יותר למולדתי צרפת. למרבה הצער, שוק הסוסים שונה לחלוטין באירופה מאשר בקליפורניה ולכן התחלתי לעקוב אחר התשוקה השנייה שלי: מכוניות קלאסיות. אני עובד כעת ב- E & R Classics כאיש מכירות בינלאומי.


מכונית החלומות שלי היא BMW כחול כהה E30. הייתי רוצה מכונית בה אוכל לנהוג בבטחה ובנוחות ואני חושב שהמכונית הזו עומדת בדרישות הללו.