קנו את המכונית הקלאסית שלכם בבטחה באופן מקוון | צרו איתנו קשר באמצעות דואר אלקטרוני או טלפון | בשל תקנות covid-19 אולם התצוגה שלנו פתוח בתיאום מראש בלבד


מילן נויטן

Mylene Nuijten (שנת לידה: סודי ביותר) עוזרת אדמיניסטרטיבית.

כשהייתי צעיר ועדיין התגוררתי עם הוריי, מעולם לא הייתה לי מכונית משלי. המכונית הראשונה של משפחתי הייתה פולקסווגן גולף אדומה. הייתי בן XN כשקניתי מכונית משלי, זו קיה פיקנטו אדומה. אני חושב שזו מכונית נחמדה, אבל לעתים קרובות אני שוכח להוציא את המפתחות שלי כשאני יוצא מהרכב. בגלל המנעול המרכזי הייתי צריך להתקשר לסיוע בשירותי הדרך לפחות 45 פעמים.

עקבתי אחרי 4 שנות לימוד בבית הספר למורים של HBO. תמיד רציתי להיות מורה לאנגלית. נראה לי פנטסטי ללמוד צעירים משהו על השפה הזו, אבל כשעברתי להתמחות זה היה מאכזב מאוד. הקדשתי זמן רב לעבודה בהכנת השיעורים, אך התלמידים כלל לא התעניינו במשימות הללו. זה היה מאוד מוריד עבורי ולכן החלטתי לא להיות מורה לאנגלית יותר. עבדתי אז 10 שנים כעוזר אדמיניסטרטיבי ב- ABN AMRO. נולדו לי ילדים ולא עבדתי 16 שנה. לאחר זמן זה החלטתי להתחיל לעבוד שוב והתחלתי לנקות את בתי האנשים. עשיתי את זה 10 שנים, אבל זה לא מה שרציתי לעשות למשך שארית חיי. אני עובד עכשיו 4 שנים ב- E & R Classics כעוזר מנהלי.

מכונית החלומות שלי היא פיאט 500. עדיף כחול לתינוק עם פנים לבן.