קנו את המכונית הקלאסית שלכם בבטחה באופן מקוון | צרו איתנו קשר באמצעות דואר אלקטרוני או טלפון | בשל תקנות covid-19 אולם התצוגה שלנו פתוח בתיאום מראש בלבד


קאי דה רויכטר

קאי דה רויכטר (שנת לידה: 1991) מכונאי

 

היו לי רק 4 שעות ליהנות מהמכונית הראשונה שלי. זוהי אלפא רומיאו 75 אדומה משנת 1991 שקיבלתי ב -22 שלי מהבוס שלי באותה תקופה. הייתי כמובן מאוד מרוצה מזה ולכן נסעתי מהר מדי. נתקלתי במכונית אחרת ואלפא רומיאו שלי הייתה אובדן מוחלט. זה היה מאוד מצער! כעת יש לי 4 מכוניות: BMW e46 משנת 2002, וולוו 1977 משנת 265 שאני משחזר יחד עם חברתי, פורד פייסטה 1400 s משנת 1987 ולבסוף סיאט איביזה SXi משנת 1988.

 

די עכשיו לגבי המכוניות שלי. למדתי 3 שנים כמכונאי וטכנאי ראשון במכללת MBO דה וינצ'י בדורדרכט. עבדתי במשך 6 שנים בחברת הרכב הקלאסי Steutel באלמקרק במהלך לימודי. לאחר לימודי בבית הספר המשכתי לעבוד בחברה זו. מעולם לא דאגתי למכוניות מודרניות, מכיוון שהטכניקה הרבה פחות מעניינת אותי. אני כמכונאי חושב שטכנולוגיית מכוניות קלאסיות מהנה ומאתגרת הרבה יותר. כאן ב- E & R Classics אנו עובדים על השבת תאונה למכונית קלאסית ראויה לדרך. בדיוק שם טמון האתגר מבחינתי, מכלום למכונית יפה.

יש לי הרבה מכוניות חלומות, אבל אני שומר עליה לעת עתה ב- 2. אני מוצא פורד GT 40 מבית 1960 עם צבעי המפרץ המפורסמים באמת יפהפיים, אבל לצערי אני גדול מדי בשביל זה ולכן לא מתאים. לטסטראוסה של פרארי יש העדפה שנייה שלי. כמובן באדום עם פנים שחור!