קנו את המכונית הקלאסית שלכם בבטחה באופן מקוון | צרו איתנו קשר באמצעות דואר אלקטרוני או טלפון | בשל תקנות covid-19 אולם התצוגה שלנו פתוח בתיאום מראש בלבד


ארנסט ואן קמפן

מוכר בינלאומי של ארנסט ואן קמפן (שנת לידה: 1981).

 

המכונית הראשונה שלי הייתה פיאט טיפו שחורה מ- 1997 וקניתי אותה כשהייתי בת 19. אהבתי שתהיה לי מכונית משלי, מכיוון שהיא נתנה לי תחושת חופש. השתמשתי בה כמכונית יומיומית, אבל גם הסעתי אותה לצרפת כדי לצאת לחופשות. לפנות לחברים שלא גרו בקרבת מקום זו לא הייתה בעיה מכיוון שיכולתי ללכת לאן שרציתי להגיע. דאגתי בעצמי לתחזוקה הקטנה ושמתי עליו גם פנסי ניווט וערפל. אהבתי לעבוד על זה.

 

שיווק ותקשורת זה כל מה שמתאים לי ולכן התחלתי ללמוד את זה. ביליתי 4 שנים במכללת MBO בקונינג וילם 1. בשנה הרביעית והאחרונה עשיתי התמחות בחברה בשם Auto Elektro, לשם הלכתי להמשיך לעבוד לאחר ההתמחות. עבדתי כאן במשך שנה עבור העבודה הטכנית הקטנה וכמה אלמנטים שיווקיים. לאחר מכן עבדתי 4 שנים ב- Autocentrum Waalwijk כאיש מכירות של מכוניות משומשות. גיליתי שלמכור זה התשוקה שלי. זו הסיבה, לאחר עבודתי ב- Autocentrum Waalwijk, התחלתי לעבוד כאיש מכירות במשך שנתיים אצל מומחה מרצדס במורגסטל. ואז עבדתי עוד 1 שנים ב- Autoservice van Eersel ב Waspik. אני עובד כיום שנים רבות עבור E & R Classics כאיש מכירות של המכוניות הקלאסיות היפות שיש לנו להציע.

 

מכונית החלומות שלי היא BMW 850 מבית 1990 בצבע אפור כסוף עם פנים שחור.