קנו את המכונית הקלאסית שלכם בבטחה באופן מקוון | צרו איתנו קשר באמצעות דואר אלקטרוני או טלפון | בשל תקנות covid-19 אולם התצוגה שלנו פתוח בתיאום מראש בלבד


ארנסט פראג

ארנסט פראג (שנת לידה: 1967) הבעלים / הבמאי

נשוי עם מרטייה
ילדי 2: מרג'ולין ווינסנט

המכונית הראשונה שלי הייתה מסוג הונדה סיוויק 1 צהובה משנת 1973. היא עלתה אז 750 גילדן, שעכשיו היא בסביבות 330 אירו. שמחתי מאוד עם המכונית הזו ונסעתי בה הרבה, אבל אחרי זמן מה הוא התחיל לצרוך. שמן. לא רק מעט נפט, אלא בערך כמו שהוא השתמש בבנזין. אפילו היו לי פחיות שמן בחלק האחורי של תא המטען כדי להוסיף שמן כשצריך. בשנת 2018 מצאתי עותק משוחזר לחלוטין בבלגיה, קניתי אותו ונתתי לו מקום מיוחד באוסף שלי.

למדתי כלכלה מסחרית ב- HEAO בברדה במשך 4 שנים. אחרי הלימודים עבדתי בחברת הזמנת דואר כמנהל שיווק במשך 20 שנים. אחרי 10 השנים הראשונות קניתי מניות בתוך החברה, מה שהפך אותי ממנהל השיווק למנהל השיווק. ב- 2006 החלטתי למכור את המניות שלי ולהפוך את העבודה שלי לתחביב הגדול ביותר שלי, שהן מכוניות קלאסיות.

זו הסיבה שהקמתי את E & R Classics בשנת 2008, איתה התחלנו בבניין קטן ב Kaatsheuvel. בהתחלה היו לנו 3 פלחים: השכרת חתונה של מכוניות קלאסיות, מכירת מכוניות קלאסיות והסדנה השייכת לה. בשנת 2010 עברנו לדונגן, שם עברנו מבניין אחד ל -1 בניינים בגלל הצמיחה לאורך השנים. זה היה עמוס מדי בשבילנו לשמור על כל הסגמנטים ולכן החלטנו להפסיק את השכרת החתונה ולהתמקד לחלוטין במכירות ובסדנה בשנת 6. בתחילת 2011 הבניין היפהפה בוואלוויק הפך זמין, קניתי אותו ו העברנו הכל לבניין הזה. בינתיים יש לנו 2014 בניינים בוואלוויק. בשנת 3 הקמתי שתי חברות נוספות מלבד E & R Classics, שהן Sun Classic Cars וחברת שיקום בחו"ל. כרגע יש לנו 2016 מכוניות ישנות במלאי ועובדים עם 400 אנשים עכשיו.

מכונית החלומות המוחלטת שלי היא Bentley Speed ​​Six מבית 1930 בצבע הירוק הבריטי. אני מוצא גם סדרה מסוג יגנואר 1 בסגנון e-type של יגואר מנעול מצנפת חיצונית מ- 1961 מכונית קלאסית נהדרת. אני הכי אוהב את זה באפור מגן עם פנים כחול.

מכוניות קלאסיות תמיד היו לי משמעות מיוחדת. בכל יום ביומו אני מסתובב בחברה ומסתכל על המכוניות, אני עדיין נהנה מהיופי המהמם שהמכוניות הקלאסיות מציעות לנו, מהטכניקה איתה הם מחברים וכמובן מהצליל הייחודי והיפה שהם מייצרים.


אתר אינטרנט: http://www.ernestpraag.com