קנו את המכונית הקלאסית שלכם בבטחה באופן מקוון | צרו איתנו קשר באמצעות דואר אלקטרוני או טלפון | בשל תקנות covid-19 אולם התצוגה שלנו פתוח בתיאום מראש בלבד


בס ואן לוקסמבורג

באס ואן לוקסמבורג (שנת לידה: 1957) מכונאי

המכונית הראשונה שבבעלותי הייתה פיאט 128 אדומה מ- 1972. קניתי אותו כשהייתי בן 18 והשתמשתי בו רק כמה חודשים. זו תמיד תישאר מכונית מיוחדת בשבילי, כי לעולם לא אשכח את המכונית הראשונה שלי. אחרי החודשים האחרונים קניתי פורד אסקורט אדום מ- 1978.

למדתי הנדסת חשמל ב- LTS בגרטרוידנברג במשך 4 שנים. לאחר לימודי התחלתי לעבוד במוסך יאנסנס בברדה כמכונאי. עשיתי זאת במשך 8 שנים, אך רציתי להמשיך ללמוד עוד במהלך עבודתי. וכך, בערבים למדתי מכונאי 1 ו -2 למשאיות ומכוניות במשך 6 שנים בסטרייקשול ברדה. לאחר עבודתי בג'נסנס התחלתי לעבוד בטויוטה במאיוואן במשך שנתיים. לאחר מכן עבדתי במשך 2 שנים כמכונאים בחברת מיכון ומשאיות חקלאית בדוסן. אז התחלתי לעבוד בלקס קלאסיקות כמכונאי. אחרי 24 שנים בלקס קלאסיקות התחלתי לעבוד ב- E & R Classics.


אני חושב שג'יפ רנגלר ג'יי קיי הוא מכונית יפה, כך שזו תהיה אחת ממכוניות החלומות שלי. אני מאוד אוהבת DB2 של אסטון מרטין מ- 1955. אני חושב שהם מפוארים בשחור עם פנים אדומים.