קנו את המכונית הקלאסית שלכם בבטחה באופן מקוון | צרו איתנו קשר באמצעות דואר אלקטרוני או טלפון | בשל תקנות covid-19 אולם התצוגה שלנו פתוח בתיאום מראש בלבד

Bouwjaren1963 אלפא רומיאו ג'וליה עכביש

האלפא רומיאו ג'וליה היה הופך לראשונה ביוני 1962 עם שחרורו של אלפא רומיאו ג'וליה TI ברלינה. היה לו יותר מקום ולעיתים קרובות נקרא סלון קופסאות 3 בסגנון חסר תקדים. 1963 אלפא רומיאו ג'וליה עכביש היה הראשון שצויד בתיבת הילוכים מהירות 5 ובגוף מתפורר. מופעל על ידי מנוע 1570cc עם כוחות סוס 92, הדגם הראשון שעלה לראשונה היה הסדאן. גרסאות אחרות ימשיכו תחת שם ה- Giulia TI. גם במהלך ה- 1962 הוצג ה- Giulia TZ, שכוון לכיוון המנוע. 1963 יראה את שחרורו של ה- Giulia TI Super, שרק יחידות 500 ממנו נבנו. חושבים לקנות עכביש 1963 אלפא רומיאו ג'וליה להמרה? הגעת למקום הנכון כדי ללמוד עוד על אלפא רומיאו הקלאסי הזה!

מחפשים לרכוש אלפא רומיאו קלאסי?

כאשר אתה מוכן לרכוש עכביש 1963 אלפא רומיאו ג'וליה, חשוב להבין את הדגם שאתה בוחן אם זה TI של ג'וליה סטנדרטית או מהדורות העל. זה יכול להיות מעט מבלבל עבור מי שאולי לא מכיר יותר מדי את המינוח. הדרך הבטוחה ביותר לקבוע איזה דגם אתה מסתכל היא להשוות בין מספרי המנוע והמרכב לבין רשומות אלפא רומיאו. כמו בכל המכוניות הקלאסיות של אלפא רומיאו, ה- 1963 Alfa Romeo Giulia Spider נוטה לחלודה. הקפד תמיד לבחון היטב את הבסיס, כמו גם את המצב הכללי של הגוף. אם יש למוכר תיעוד הנוגע להיסטוריה או תחזוקה, הדבר יכול להועיל בהבנת מצבה של המכונית. כשתהיה מוכן לחקור את מכוניות ה- 1963 אלפא רומיאו ג'וליה עכביש הזמינות כיום ב- ER Classics Waalwijk, אנא אל תהסס לדפדף במלאי המקוון.

מכוניות קלאסיות של אלפא רומיאו למכירה