קנו את המכונית הקלאסית שלכם בבטחה באופן מקוון | צרו איתנו קשר באמצעות דואר אלקטרוני או טלפון | בשל תקנות covid-19 אולם התצוגה שלנו פתוח בתיאום מראש בלבד

Bouwjaren1960 אלפא רומיאו ג'וליטה עכביש

קו אלפא רומיאו ג'ולייטה מיוצר מ- 1954 ל- 1965, והושק לראשונה בתערוכת המנוע של טורניר 1954. במפעל במילאנו, איטליה, נבנו כ- 132000 יחידות. עם גוף פתוח קבריולט מושב 2 מושב, עכביש האלפא רומיאו ג'ולייטה יהפוך לאחת ממכוניות אלפא רומיאו המזוהות ביותר. עם מנוע צילינדרים 1290cc 4, ג'וליייטה ספיידר הוצע רק במנגינה סטנדרטית, עד שבמהדורות 1956 הגיעו מהדורות Velo-כפולות עם קרבונט. עכביש הג'ולייטה ימשיך דרך 1965.

מחפשים לרכוש אלפא רומיאו קלאסי?

אולי הטיפ החשוב ביותר שיש לזכור בעת רכישת עכביש אלפא רומיאו ג'ולייטה משנת 1960, הקפידו תמיד שגורם מקצועי מוסמך יבצע בדיקת צד ג '. אתה רוצה להבטיח שהדגם שתבחר יהיה מקורי ואותנטי ככל האפשר. להוציא כסף על משהו שאתה מאמין שהוא אלפא רומיאו ג'ולייטה עכביש Veloce משנת 3, רק כדי ללמוד שמדובר בזיוף יכול להיות טעות יקרה מאוד. השווה את מספרי המנוע והשלדה מול רשומות אלפא רומיאו. כדי לחקור את מכוניות העכביש של אלפא רומיאו ג'ולייטה שזמינות כיום באולם התצוגה שלנו, אל תהסס לעיין במלאי המקוון שלנו.