27 באפריל (יום המלכים) אולם תצוגה סגור - 1 במאי (יום העבודה) אולם תצוגה פתוח - יום ראשון 5 במאי פתוח במיוחד (10:00-14:00)
עבור למלאי למכור את הרכב שלי

אוסטין היילי 100 / 6

תאגיד המוטור הבריטי ראה באוסטין היילי חלק בלתי נפרד מהמערך שלהם, כך שכאשר השתנתה האסטרטגיה של החברה, היה ברור שגם מכונית הספורט הגדולה זקוקה לשינוי. בשנת 1956 ה-100/4 ירש את אוסטין הילי 100-6. ה-A90 ארבע הישנה נחשבה למיושנת, ולכן הוחלפה בשישה צילינדרים חדשה בערך באותו גודל.

ל-100-6 היה מתיחה של בסיס גלגלים של 2 אינץ'. חלק מהרכיבים הוצבו מחדש בזנב כדי לפנות מקום למושבי הדלי האחוריים הקטנטנים "+2". מבחינת עיצוב, האוסטין הילי 100-6 היה זהה בהרבה לקודמו, למעט גריל סגלגל חדש, שמשה קדמית קבועה, בחירה בין גלגלי חוט או דיסק פלדה, ומכסה מנוע עם כניסת אוויר פונקציונלית קטנה ב- החזית. ההבדל הגדול היה מנוע ה-6 צילינדרים החדש. זו הייתה יחידת המכונית הגדולה מסדרת ה-C של BMC, מסלול ברזל יצוק גדול בנפח 2.64 ליטר עם עילי, חזק יותר מארבע הגדולות הישנות (102 לעומת 90 כוחות סוס). כמו ה-BN2, תיבת הילוכים ידנית עם 4 הילוכים הייתה סטנדרטית, אם כי באוסטין הילי 100-6 (המוגדרת BN4) הייתה אופציה נוספת להילוך יתר.

סתיו 1957 הביא שתי התפתחויות חשובות. תחילה הגיע מהלך אסטרטגי חשוב, כאשר BMC החליטה לרכז את הרכבת כל מכוניות הספורט שלה; המשמעות היא שייצור אוסטין הילי הועבר מלונגברידג' למפעל MG באבינגדון. בערך באותו זמן הופיע מנוע משופר בהרבה, עם ראש צילינדר מחודש ושיא הספק יעיל יותר שהוגבר ל-117 כ"ס. הדו-מושבי חזר כתוספת לקו המכונה BN6, בעוד שהרכבת ה-BN4 הושעתה עד לפינוי המלאי הקיים.

קנה אוסטין הילי 100-6 קלאסיק ב-E&R Classics

מציאת אוסטין הילי שמתאים לך היא בראש סדר העדיפויות. החיפוש אחר רכב החלומות שלך מתחיל לעתים קרובות באינטרנט. ERClassics עשתה כל שביכולתה כדי לתת לך מושג על המכוניות, כך שכל מכונית באתר שלנו מסופקת עם דוח תמונות, תמונות 360 מעלות, סרטון ומידע רקע על המכונית. האם אתה מעדיף לראות את המכונית פיזית? לאחר מכן תוכל לבקר באולם התצוגה שלנו בוואלוויק, הולנד. בדוק באתר שלנו לשעות הפתיחה.

קנה אוסטין הילי קלאסי 100-6

מכוניות קלאסיות מסוג Austin Healey 100-6 באיכות גבוהה ב-E&R Classics

כל המכוניות הקלאסיות המוצעות על ידינו, כולל אוסטין הילי 100-6 נבדקות מול רשימה עם 125 נקודות. הערכה זו מבוצעת על ידי אחד מהטכנאים שלנו. אספקת מכוניות קלאסיות במצב מושלם היא בעלת חשיבות רבה ל-ERClassics. המכוניות הקלאסיות המוצעות על ידינו הן אפוא באיכות גבוהה. אם תרצו מידע נוסף על תחזוקה לרכב קלאסי או אם אתם תוהים מה עושים מכונאים בסדנאות לרכב קלאסי, לחצו כאן.

החליף או מכור את המכונית הקלאסית אוסטין הילי 100-6 שלך

ב-ER Classics אתה כמובן יכול לקנות אוסטין הילי 100-6, אך אנו מציעים גם את האפשרות למכור את המכונית הקלאסית הנוכחית שלך או לבצע עסקה. אם תרצה מידע נוסף על מכירה או מסחר ברכב הקלאסי שלך, אנא צור קשר אחד ממומחי המכוניות הקלאסיות שלנו. אתה כמובן יכול גם לבקר באולם התצוגה שלנו כדי לדון באפשרויות.

למכור או לסחור באוסטין הילי 100-6?

תחזוקה לרכב קלאסי

כמובן שכל רכב צריך תחזוקה, ולפעמים יכול לקרות שצריך לתקן משהו. זה לא שונה עבור מכונית קלאסית. מכיוון שאתה אוהב לשמור על המכונית הקלאסית שלך במצב מעולה, מוסך טוב הוא חשוב. כל מוסך יכול לספק לך תחזוקה, אבל לפעמים אתה רק צריך קצת יותר מיוחד של התמחות, אז אתה יכול לבחור לקחת את המכונית הקלאסית שלך לסדנה לרכב קלאסי שם הם מתמקדים במותג אחד או סוג אחד של מכונית קלאסית. המכונאים עובדים לרוב עם אותן מכוניות קלאסיות ולכן התמחו בתחזוקה או בתיקונים באותם מכוניות קלאסיות ספציפיות.

 ל-ER Classics יש את ה-Austin Healey 100-6 הקלאסי המתאים לך!

לחץ כאן למלאי שלנו

מהם היתרונות של רכישת אוסטין הילי 100-6 קלאסית מ-ER Classics?

- מגוון גדול של קלאסיקות אוסטין הילי למכירה
- כל המכוניות הקלאסיות נבדקו ביסודיות על ידי בית המלאכה שלנו
- בית מלאכה משלו עם 20 מכונאים
- רישום ובדיקות
-הובלה כלל עולמית עד הדלת
- איכות ושירות גבוהים
- אפשרויות טרייד אין
- לקוחות מדרגים אותנו ב-8.9

סוחר מכוניות קלאסיות מקוונות מספר 1 באירופה

אם אתם מחפשים אוסטין הילי 100-6 חדש ויפהפה, תוכלו להיעזר באחד ממומחי המכוניות הקלאסיות שלנו. ERclassics מתמחה ברכישה ומכירה של מכוניות קלאסיות מאז 2008 ויכולה לקרוא לעצמה בצדק סוחר מכוניות קלאסיות מקוונות מספר 1 באירופה.